علم‌الهدی: کرونا بهانه‌ی تبلیغ علیه محرم شده است علم‌الهدی: کرونا بهانه‌ی تبلیغ علیه محرم شده است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / علم‌الهدی: کرونا بهانه‌ی تبلیغ علیه محرم شده است

علم‌الهدی: کرونا بهانه‌ی تبلیغ علیه محرم شده است

خبرگزاری فارس: نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی امروز در دیدار با اعضای ستاد برگزاری مراسم عزاداری محرم، بابیان این‌که مسئله اثرگذاری کربلا و عاشورا هم در مسائل تثبیت نظام اسلامی و هم در مقابل استکبار مسئله مهمی است، اظهار کرد: کرونا بهانه‌ای شده است تا بسیاری از ضد دینان علیه محرم و عاشورا تبلیغ کنند.

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، موضوع مشکل‌ساز در این مسائل را سوژه شدن هیئات توسط دشمن دانست و ادامه داد: هیئات مذهبی، محور عزاداری سیدالشهدا (علیه‌السلام) هستند پس باید مراقب عملکرد خودشان باشند تا در شرایط این بیماری، بشود بر اساس پروتکل‌های بهداشتی مراسم مذهبی را برگزار کرد، هیئات باید مراقب باشند تا سوژه عملیات روانی دشمن قرار نگیرند.

علم‌الهدی: کرونا بهانه‌ی تبلیغ علیه محرم شده است

وی بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری امام حسین (علیه‌السلام) اشاره کرد و افزود: در مجالس امام حسین (علیه‌السلام) باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم تا کسی در این مراسم دچار بیماری نشود.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی یادآور شد: از طرفی مراقب جنگ روانی رسانه‌های بیگانه باشیم زیرا مجالس امام حسین (علیه‌السلام) یک رسانه بزرگ است، متأسفانه بعضی‌ها به‌غلط درصدد تبلیغ عدم رعایت نکات بهداشتی در مراسمات مذهبی امام حسین (علیه‌السلام) هستند.

وی بیان کرد: شما عزیزان بیایید و ترویج کنید که پروتکل‌های بهداشتی به‌خوبی و به‌درستی رعایت شود تا هم سلامت خود فرد و هم سلامت دیگر افراد حفظ شود؛ افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را در مجالس سیدالشهدا رعایت نمی‌کنند، ضدتبلیغ برای ایشان هستند.

آیت‌الله علم‌الهدی ابراز کرد: شما عزیزان در این استان با هماهنگی و همکاری یکدیگر، پروتکل‌هایی را برای هیئات مذهبی و برگزاری مجالس مذهبی تعیین کنید تا همه عاشقان امام حسین (علیه‌السلام) به آن عمل کنند و مانع از بیماری یکدیگر شوند، آن چیزی که بسیار مهم است، اقامه عزای سیدالشهدا (علیه‌السلام) در این سرزمین و مخصوصاً در شهر امام رضا (علیه‌السلام) است.

حتما بخوانید:  دستورات روحانی برای مهار گرانی

وی ضمن بیان عظمت عزای سیدالشهدا (علیه‌السلام) خاطرنشان کرد: برای ما مهم است که عظمت سیدالشهدا (علیه‌السلام) را بیان کنیم و چیزی از این عظمت کاسته نشود؛ هیئت داران باهم همراه بشوند و مجالس خودشان را در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشکیل دهند، باید شعائر محرم را حفظ کنیم و از همه شما عزیزان درخواست دارم تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نگذارید آسیبی به عاشقان امام حسین (علیه‌السلام) وارد شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *