علی کریمی: توپ طلا حق لواندوفسکی بود علی کریمی: توپ طلا حق لواندوفسکی بود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / علی کریمی: توپ طلا حق لواندوفسکی بود

علی کریمی: توپ طلا حق لواندوفسکی بود

ایلنا: علی کریمی در پشت صحنه برنامه “یازده” درباره حواشی انتخاب لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن سال از سوی مجله فرانس فوتبال اظهار داشت: فکر می‌کنم خود مسی هم از انتخابش تعجب کرد. در صحنه‌ای که من دیدم اینطور بود و خودش جالب و سوال برانگیز بود که چطور این اتفاق صورت گرفت.

او ادامه داد: من خودم روی لواندوفسکی و امباپه نظر داشتم که یک کدام از این‌ها انتخاب شوند. بالاخره کسانی که صاحب رای بودند به مسی رای دادند و مبارکش باشد ولی فکر می‌کنم در یکی دو سال گذشته بازیکنان بهتری بودند که باید این عنوان را کسب کنند. امسال توپ طلا حق لواندوفسکی بود. با رای گیری که صورت گرفته باید به آقای مسی احترام بگذاریم.

علی کریمی: توپ طلا حق لواندوفسکی بود

علی کریمی درخصوص واکنش کریستیانو رونالدو به سردبیر فرانس فوتبال گفت: من به شخصه دنبال چنین قضیه‌ای نبودم و خودم را هم با آنها مقایسه نمی‌کنم ولی این قضیه را در جریانش نیستم چه اتفاقاتی افتاده است. طبیعتا همیشه خودم شخصا دوست داشتم در کار تیمی و گروهی باشیم که بهترین نتیجه را کسب کنیم تا طرفداران را خوشحال کنیم. به نظرم این روی مسائل مطبوعاتی است و ما به آن ورود نکنیم به نظرم بهتر است.

کاپیتان سابق تیم ملی در پاسخ به این سوال که تا بحال برای انتخاب بهترین بازیکن جهان از او رای گیری انجام شده یا نه، گفت: نه، در زمانی که من بودم خیلی از دوستان بودند و من هیچ زمان قستمم نشد که رای بدهم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  یک رشته ورزشی گمنام، ایران را در جهان سربلند کرد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *