فرمانده سپاه: آرزوی تسلط بر ایران را به گور می‌برند فرمانده سپاه: آرزوی تسلط بر ایران را به گور می‌برند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / فرمانده سپاه: آرزوی تسلط بر ایران را به گور می‌برند

فرمانده سپاه: آرزوی تسلط بر ایران را به گور می‌برند

ایسنا: سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیش کنگره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم شمال کشور در مصلی ساری با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و کسانی که سخاوتمندانه رشیدترین جوانان خود را برای دفاع از دین خدا و عزت اسلام و ملت زره جهاد پوشیدند و جوانانشان را بدرقه کردند، افزود: عند ربهم یرزقون زیباترین موقعیت است، زیرا قرب معنوی به خداوند متعال دارای اجر شهادت است و رسیدن به بالاترین نیکویی، میل درونی و کششش درونی شهیدان است.

وی با بیان اینکه عزت و آبروی مسلمانان از مسیر شهادت به دست آمده است، گفت:

شهیدان می‌سوزند و قطعه قطعه می‌شوند تا امت به آرامش برسد و در درون آتشی که در دشمن برافروخته است، “بردا” و “سلاما” هستند تا مردم با آرامش و امنیت زندگی کنند.
 دشمن می‌گوید از مسلمانان و مظلومان و حتی از خودتان دفاع نکنید، موشک نداشته باشید تا ما بدون ترس از موشک، شب و روز شما را بزنیم و دانش نداشته باشید، زیرا دانشمندان تان را می‌کشیم.
دشمن می‌خواهد تا عقب بمانیم و می‌گوید نیازی نیست با هویت اسلامی زندگی کنید، آنان همه وجود ما را می‌خواهند و ما هم به آنان می‌گوییم شما غلط می‌کنید برای ما تصمیم بگیرید، ما مسلمانیم و فقط در مقابل خدا تعظیم می‌کنیم.
می‌گویند ما آمده‌ایم اینجا و برای شما امنیت برقرار می‌کنیم، مسلح نباشید، زیرا ما می‌گوییم چقدر سلاح داشته باشید و پیشرفت کنید، اما جوانان برومند سرزمین‌های اسلامی خواب‌های شیطانی دشمن را باطل می‌کنند و سینه‌های ستبر شهیدانی، چون سردار سلیمانی و یارانش اجازه نمی‌دهد تیر‌های بلا برجان مردمان ما بنشیند.
مردانی مانند شهید سلیمانی وجود دارند که ۴۱ سال لباس جهاد را از تن بیرون نمی‌کند و جغرافیا و مرز نمی‌شناسد و عراق، سوریه، لبنان و. همه جا میدان نبردش است.
باید به مردان و جوانان شهید افتخار کنیم و اگر نبودند ما نبودیم، گفت: شهادت آنان معادل حیات، عزت، امنیت، پیشرفت ما است و با آنکه دشمن رها نمی‌کند ما ایستاده‌ایم و تا آخر می‌ایستیم و همه دشمنان را اخراج می‌کنیم.
دشمنان آرزوی تسلط بر ما را به گور می‌برند؛ ما به آنان می‌گوییم از آرزو‌های پست دست بکشید و به مردم ما کاری نداشته باشید.
ما فرزندان عاشوراییم و با مدل عاشورا از دین و کشور دفاع می‌کنیم. فشار حداکثری دشمن شکست می‌خورد و دشمن دیگر رمقی برای تهدید کردن ندارد و هرگز درمقابل دشمن شکست نمی‌خوریم.
نه فشار حداکثری، ملت ایران را از ادامه راه و استقلال خویش منصرف کرد و نه ضجه‌ها و فشار‌های دشمن این کشور را از گسترش قدرت دفاعی و موشک‌هایش و نه ترور شهیدان عزیزی همانند فخری زاده ملت را از ادامه راه پیشرفت‌های علمی بازخواهد داشت و نه شهادت سردار بزرگ، ما را از پای نشاند؛ ما راه را ادامه می‌دهیم و خسته نمی‌شویم.
تمام لوازم شکست دشمنان را دراختیار داریم و لوازمی که در اختیار ما است منحصربفرد است،  به لطف الهی رهبر متفکر، شجاع، برجسته دارای تفکر الهی، دشمن شناس، حکیم و دور اندیشی داریم که هیچ جای عالم آن را ندارد.

حتما بخوانید:  ساخت نخستین جزیره مصنوعی کشور در دریای خزر

سرلشکر سلامی با عنوان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شجاعانه با دلی آرام و روح و قلبی مطمئن و قلبی امیدوار به آینده، امت را هدایت می‌کند، گفت: ما دشمن را می‌شناسیم، زیرا مکتبی به نام اسلام داریم و میراث گرانبهای الهی برای بشریت را داریم.

سرلشکر سلامی با تاکید براینکه به پیروزی اطمینان داریم و می‌دانیم تا پیروزی راه زیادی نمانده است، گفت: ملت عزیز ما نقشه شکوه را با استمرار ایستادگی کامل می‌کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *