قاسمی‌نژاد و استقلال در آستانه توافق نهایی قاسمی‌نژاد و استقلال در آستانه توافق نهایی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قاسمی‌نژاد و استقلال در آستانه توافق نهایی

قاسمی‌نژاد و استقلال در آستانه توافق نهایی

ورزش سه: داستان حضور امین قاسمی نژاد در یکی از تیم های بزرگ پایتخت، به یکی از عجیب ترین اخبار نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده است. این بازیکن که در زمستان گذشته تا آستانه حضور در جمع آبی پوشان نیز پیش رفته بود، به دلیل عدم صدور رضایت نامه اش نتوانست به این تیم بپیوندد.

قاسمی‌نژاد و استقلال در آستانه توافق نهایی

دو روز پیش نیز و پس از فسخ قرارداد قاسمی نژاد گمان می رفت که این بازیکن بتواند به خواسته فصل گذشته اش برسد اما فرهاد مجیدی در جریان تمرین آبی پوشان اعلام کرد این بازیکن در لیست او جایی ندارد و این مسئله باعث شد تا قاسمی نژاد با پرسپولیسی ها وارد مذاکره شده و حتی گفته می شود او امروز به صورت رسمی به جمع شاگردان گل محمدی اضافه می شود.

اما به نظر می رسد که تحرکات در تیم رقیب باعث شده تا قاسمی نژاد از پیوستن به پرسپولیس منصرف شود. یکی از مدیران استقلال در گفتگویی کوتاه با ورزش سه گفت: در آستانه توافق نهایی با امین قاسمی نژاد هستیم و تا ساعاتی دیگر قرارداد این بازیکن با استقلال به ثبت خواهد رسید.

این در حالی است که از روز گذشته عنوان می شد این بازیکن در حال مذاکره با مدیران پرسپولیس است و حتی با آنها نیز به توافق رسیده است. خبر حضور امین قاسمی نژاد در یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس باعث شده است تا خبرنگاران زیادی مقابل ساختمان دو باشگاه حضور پیدا کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  سینوفارم، مانع اردوی اتریش اسکی‌بازان ایران شد!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *