قدوسی، زنگنه و همسر خاشقجی را فامیل کرد قدوسی، زنگنه و همسر خاشقجی را فامیل کرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قدوسی، زنگنه و همسر خاشقجی را فامیل کرد

قدوسی، زنگنه و همسر خاشقجی را فامیل کرد

روزنامه ایران: جواد کریمی قدوسی باز هم در مجلس فیل هوا کرد؛ ارتباط همسر عدنان خاشقجی با بیژن زنگنه وزیر نفت. فیل هوا شده توسط قدوسی اما یک گاف بزرگ برای نماینده‌ای است که سال‌ها تلاش می‌کند خودش را فرد مطلع از پشت پرده‌ها نشان دهد. اما ماجرا چیست؟

نماینده مخالف دولت دیروز سؤالی را از زنگنه پرسیده که متن آن این گونه است: «شاه پری زنگنه همسر عدنان خاشقجی، الهه سرمایه‌گذاری در فرانسه که در قراردادهای کرسنت، توتال و مفاسد گسترده نقش مؤثری در عقد قراردادهای استعماری در حوزه نفت و گاز داشته است. جناب آقای زنگنه، جنابعالی در این روابط چه نقشی داشته‌اید و آیا نسبت فامیلی شاه پری زنگنه با جنابعالی وجود دارد یا خیر؟ در فضای مجازی مطالب زیادی در این خصوص منتشر شده است.»

کریمی قدوسی برای طرح سؤال خود حتی یک جستجوی ساده اینترنتی هم نکرده که متوجه شود به هیچ عنوان ارتباط فامیلی بین وزیر نفت و همسر عدنان خاشقجی وجود ندارد. همسر این میلیاردر عربستانی در واقع دختر پری زنگنه است که خود یکی از هنرمندان مشهور و صاحبنام موسیقی ایران است. این خانواده اصالتی کاشانی دارند در حالی که بیژن زنگنه اهل کرمانشاه است. نکته دیگر هم اینکه نام خانوادگی کامل وزیر نفت نه «زنگنه» که «نامدار زنگنه» است.

پری زنگنه، مادر همسر عدنان خاشقجی همین یک ماه قبل یعنی ۲۸ مهرماه درباره این رابطه گفته بود که حدود ۵ دهه قبل، یکی از دخترانش با «عدنان خاشقجی» عموی «جمال خاشقجی» ازدواج کرده است و حاصل ازدواج «شاه‌پری زنگنه» و «عدنان خاشقجی» هم دو فرزند بوده که هم اکنون نیز در قید حیات هستند.

حتما بخوانید:  ترکیب ایران مقابل یمن اعلام شد

حالا سؤال اینجاست که چرا نماینده همیشه مطلع و مدعی برای طرح موضوعی که در واقع اتهام همکاری در یک فساد اقتصادی را به زعم او به وزیر نفت نسبت می‌دهد، حتی از یک جست و جوی ساده اینترنتی هم دریغ کرده؟ اطلاعات جریان سیاسی که کریمی قدوسی یکی از افراد آن است از کجا می‌آید که اولاً آنها اینقدر به آن اعتماد دارند و ثانیاً تا این اندازه مغشوش، غلط و کذب است؟

همچنین احسان بداغی، خبرنگار پارلمانی روزنامه ایران با انتشار توئیتی به ادعای کریمی قدوسی واکنش نشان داد.

گاف جدید نماینده همیشه مطلع!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *