قلعه‌نویی عذرخواهی کرد: تند رفتم! قلعه‌نویی عذرخواهی کرد: تند رفتم! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قلعه‌نویی عذرخواهی کرد: تند رفتم!

قلعه‌نویی عذرخواهی کرد: تند رفتم!

برترین‌ها: امیر قلعه نویی، سرمربی گل گهر سیرجان پس از بازی با استقلال در کنفرانس خبری صحبت های جنجالی ای بیان کرد که برایش گران تمام شد و از سوی کمیته انضباطی ۳ ماه محروم شد. قلعه نویی امروز در یک پست اینستاگرامی تایید کرد که آن حرف ها را از روی عصبانیت و زیر فشار زیاد زده است و باید خویشتن داری می کرده است. او همچنین از هواداران فوتبال عذرخواهی کرد.

قلعه‌نویی عذرخواهی کرد: تند رفتم!

امیر قلعه نویی نوشت:

“پس از سه دهه مربیگری هنوز برایم بعضی از مسائل تازه است و اعتقاد دارم یک مربی متعهد به باشگاه، مردم و هواداران با بعضی از اتفاقات کنار نمی آید. در این سالها بارها و بارها به این نقطه رسیده بودم اما کمی درنگ یا برخی مصالح باعث شده بود طور دیگری گلایه کنم اما حقیقت ماجرا این است که این دفعه مسئله برایم سنگین تر و غیر قابل هضم تر بود بخصوص که تلاش یک ساله مجموعه بزرگ گل گهر و مردم سیرجان با سوت های اشتباه هدر رفته بود. ما در اینجا متعهد به کارگران زحمتکشی که حاصل دسترنج شان پشتیبان ما است، هستیم و حق آنها این نبود. بخصوص در یک بازه زمانی کوتاه در دو بازی متوالی در لیگ و جام حذفی که با وجود همه شایستگی ما، همه دیدند چه اتفاقاتی افتاد.

آیا من تند رفتم؟ بله. در آن لحظه همه این یک سال از جلوی چشمم می گذشت و فشاری که تحمل می کردم شاید بیش از ظرفیتم بود، اگرچه با این همه سابقه و تجربه در مربیگری باید خویشتندار بودم.

حتما بخوانید:  هکر‌ها اطلاعات واکسن فایزر را دزدیدند

در روزهای اخیر دلسوزان و دوستان واقعی در گفتگوهایی واقعیت این ماجرا را گفته اند و البته خود من هم یکروز بعد در این زمینه شفاف سازی کردم با اینحال همچنان بخشی از مردم بابت بعضی از حرفهای من ممکن است مکدر شده باشند که وظیفه دارم از جانب خودم از آنها عذرخواهی کنم.

البته حرفهای دیگری هم دارم که در وقت مناسب انها را مطرح می کنم اما عقیده دارم نباید مسائل به بیرون از چارچوب فوتبال کشیده شود. من امیر قلعه نویی هستم، بچه جنوب تهران و هر چه که دارم از ایران، مردم و فوتبال است، زیر سایه خدا و لطف اهل بیت که همواره دست شان را در زندگی ام دیده ام.

مخلص شما

امیر قلعه نویی”

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *