قیمت اجاره پراید به قیمت اجاره خانه رسید قیمت اجاره پراید به قیمت اجاره خانه رسید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قیمت اجاره پراید به قیمت اجاره خانه رسید

قیمت اجاره پراید به قیمت اجاره خانه رسید

روزنامه شهروند نوشت: اجاره‌بهای پراید دست‌کمی از اجاره خانه ندارد! برای اینکه متوجه شوید این موضوع فقط یک ادعا نیست، کافی است کمی آگهی‌های را بالا و پایین کنید تا قضیه دست‌تان بیاید.

«اجاره پراید جهت کار در تاکسی های اینترنتی عنوان بسیاری از آگهی‌هایی است که در سایت دیوار به چشم می‌خورد. پرایدهایی که با اجاره‌بهایی حدود یک‌میلیون و ۶٠٠ تا یک‌میلیون و ٨٠٠‌هزار تومان کرایه داده می‌شوند و البته برای رانندگان اسنپ و تپسی هیچ جذابیتی ندارند.

جالب است که در این میان پرایدهایی که دارای طرح ترافیک هستند، تا ٣‌میلیون تومان در ماه اجاره داده می‌شوند. رانندگان تاکسی‌های آنلاین می‌گویند؛ درست است نوسانات دلار ارج و قرب پراید را زیاد کرده است!

مدل پرایدهای اجاره‌ای معمولا بالا نیست و کمتر به آگهی برمی‌خوری که پرایدهای نو و زیر ۴‌سال عمر را برای کار در آژانس‌های آنلاین عرضه کرده باشند. در این میان پرایدهایی که طرح ترافیک دارند، با قیمتی نزدیک به دوبرابر پرایدهای معمولی اجاره داده می‌شوند.

البته شرایط اجاره این پرایدها هم کمی سخت‌تر است و شرط و شروط‌ها بیشتر در متن یکی از این آگهی‌ها آمده است: «پراید دارای طرح ترافیک جهت تاکسی اینترنتی اجاره داده می‌شود.» و در شروط اجاره توضیح داده شده است که مستاجر پراید باید روزانه ١٠٠‌هزار تومان اجاره پرداخت کند که با این حساب اجاره ماهانه پراید طرح‌‌دار حدود ٣‌میلیون تومان در ماه می‌شود.

به جز این، مالکان شرایط دیگری برای اجاره پراید طرح‌دار قایل شده‌اند. ارایه چک و سفته به مبلغ ۴٠‌میلیون تومان و ودیعه ۶‌میلیون تومانی از دیگر شرایط اجاره پراید طرح‌دار است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  درخواست ضدایرانی ترامپ از پادشاه عربستان

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *