لیست قالیباف پیروز شد، رسایی نفر سی و یکم لیست قالیباف پیروز شد، رسایی نفر سی و یکم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / لیست قالیباف پیروز شد، رسایی نفر سی و یکم

لیست قالیباف پیروز شد، رسایی نفر سی و یکم

تابناک: نتایج غیر رسمی و اخباری که از شمارش آراء در تهران تاکنون به دست آمده، حکایت از پیشتازی هر ۳۰ کاندیدای لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب (لیست وحدت) دارد و فاصله معناداری بین آنها و رقیب، یعنی اصلاح طلبان وجود دارد.

شرایط و فاصله به گونه ایست که به احتمال فراوان برد قاطعی برای اصولگرایان رقم خواهد زد، به نحوی که احتمالا باعث دستیابی هر ۳۰ کاندیدای اصولگرا به کرسی های نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی می شود و در مجلس آینده نمایندگان تهران از اردوگاه اصولگرایی خواهند بود.

به عنوان مثال آماری که از مجموع آراء یکی از صندوق های شعبه اخذ رأی در تهران به دست آمده نشان می دهد از مجموع ۷۰۰ رأی ماخوذه، اصولگرایان توانسته اند بخش قابل توجهی از آراء را به خود اختصاص بدهند.

همچنین فرزانه آئینی؛ روزنامه نگار درتوئیتی درباره پیشتازی اصولگرایان در انتخابات تهران نوشت: لیست وحدت ملی ،یا همان لیست قالیباف سی نفر اول تهرانند و حمید رسایی نفر سی ویکم شد.

قالیباف ۵۱۰ رایآقا تهرانی ۴۵۱ رأیتقی پور ۴۰۵ رأیمیرسلیم ۳۹۲ رأیایزدخواه ۳۹۲ رأیپیرهادی ۳۷۴ رأیالهیان ۳۹۵ رأیاکبری ۳۸۱ رأیتقوی ۳۶۶ رأیتوانگر ۳۴۹ رأیخاندوزی ۳۴۷ رأیخضریان ۳۳۹ رأینبویان ۳۳۸ رأییزدی خواه ۳۳۴ رأیدهنوی ۳۲۵ رأینوباوه ۳۲۰ رأیروح الامینی ۳۱۴ رأینادران ۳۱۳ رأیرضاخواه ۳۱۰ رأیرضوانی ۳۱۰ رأیموسوی ۳۰۷ رأیرهبر ۳۰۰ رأیقاسم پور ۳۰۰ رأینادری ۳۰۰ رأیشریفیان ۲۹۸ رأیلاجوردی ۲۹۶ رأیرفیعی ۲۹۵ رأیشاکری ۲۹۴ رأیعمویی ۲۹۴ رأیشریعتی نیاسر ۲۹۰ رأی

بر اساس آراء به دست آمده لیست شورای ائتلاف توانسته اند بخش اعظمی از رأی کسب شده را به خود اختصاص بدهند و البته نکته حائز اهمیت این است که میزان آراء کسب شده بیانگر این است که شرکت کنندگان در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه تهران، عمدتا به صورت لیستی رأی داده اند.

حتما بخوانید:  استاد رائفی پور هستند با تَبلت ۲۸ میلیونی

پس از ۳۰ نفر پیشتاز از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، افرادی نظیر وکیلی ۲۰۴ رأی، یامین پور ۷۷ رأی، رسایی ۵۱، جعفری ۳۲ رأی، شهبازی ۲۷ رأی، محجوب ۲۲ رأی، جلودارزاده ۱۷ رأی، کوچک زاده ۱۴ رأی، آقامیری ۱۴ رأی، کواکبیان ۱۳ رأی، اشتری ۹ رأی، بارانی ۷ رأی، زریباف ۶ رأی، کوشکی ۵ رأی، بادامچی ۴ رأی، نجفی ۳ رأی، امین زاده، مافی، مقیمی و اولاد قباد هم یک رأی در صندوق ۷۰۰ رأیی یکی از شعبات اخذ رأی در تهران کسب کرده اند.

میزان آراء کسب شده از سوی لیست وحدت اصولگرایان در این شعبه و برخی شعباتی که صرفا زمزمه هایی در خصوص میزان آراء از آنها به گوش می رسد، حکایت از برد احتمالی و بی چون و چرای اصولگرایان دارد؛ تا جایی که به احتمال خیلی قوی، ترکیب نمایندگان تهران که در دور دهم مجلس تمامی اصلاح طلب بودند برای مجلس یازدهم تماما اصولگرا خواهند شد و ۱۰۰ درصد نمایندگان پایتخت تغییر خواهند کرد.

از طرفی فاصله ایجاد شده بین نفرات حاضر در لیست وحدت اصولگرایان با سایر کاندیداها از جمله نفرات حاضر در سایر لیست های انتخاباتی و اصلاح طلبان، بیانگر این است که احتمالا انتخابات به دور دوم کشیده نخواهد شد و هر ۳۰ کاندیدای لیست شورای ائتلاف در همین مرحله اول راهی مجلس یازدهم خواهند شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *