ماجرای اخراج منصوریان از مجموعه ورزشی انقلاب ماجرای اخراج منصوریان از مجموعه ورزشی انقلاب | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ماجرای اخراج منصوریان از مجموعه ورزشی انقلاب

ماجرای اخراج منصوریان از مجموعه ورزشی انقلاب

خبرگزاری فارس به نقل از سایت مجموعه ورزشی انقلاب: پیرو مشکل بوجود آمده برای بانوی ورزشکار سرکار خانم سهیلا منصوریان در مجموعه ورزشی انقلاب ذکر برخی نکات ضروری است.

مجموعه ورزشی انقلاب به عنوان یکی از پرترددترین مجموعه‌های ورزشی کشور همواره در اختیار عموم مردم و به خصوص قهرمانان کشور بوده و نهایت همکاری را با این عزیزان داشته است. با توجه به تردد بی شمار افراد مختلف در این مجموعه وظیفه ذاتی حراست تشخیص احراز هویت تک تک افراد و اعضای محترم می‌باشد و بدیهی است که بعد از طی این مرحله مجوز حضور عزیزان در مجموعه صادر خواهد شد.

به همین دلیل با توجه به اهمیت ورود و خروج در داخل این مجموعه و صرفا به دلیل رفاه، آرامش و امنیت استفاده کنندگان از مجموعه ماموران مقابل درب‌ها موظفند تمامی موارد را به مراجعه کنندگان گوشزد نمایند. سرکار خانم منصوریان امروز (جمعه) در شرایطی وارد مجموعه شده که ظاهرا فرد دیگری با این ورزشکار عزیز قصد حضور در مجموعه را داشته که همکاران ما مستقر مقابل درب، خواستار رویت کارت شناسایی وی شده و ظاهرا همین باعث ناراحتی خانم منصوریان شده است.

این انتظار می‌رود که تمامی افراد برای کنترل کردن کارت شناسایی توسط نمایندگان ما در مقابل درب‌ها، نهایت همکاری را با آن‌ها داشته باشند. یادآور می‌شود پیرو دستورات مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب به مسئولان مربوطه و همچنین گزارش ارائه شده و بازبینی دوربین‌های مجموعه و فیلم‌های گرفته شده، موارد بصورت جزئی‌تر دراین زمینه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در پایان باز هم ذکر این نکته ضروری است که مجموعه ورزشی انقلاب همواره میزبان عزیزان ورزشکار و بخصوص قهرمانان خواهد بود و نهایت همکاری را با آن‌ها انجام خواهد داد.

حتما بخوانید:  آلمان تقاضای پناهندگی سعید ملایی را پذیرفت

سهیلا منصوریان امروز در اینستاگرام خود فیلمی منتشر کرد و مدعی شد وی را در حال ورزش از این مجموعه بیرون کردند.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *