ماجرای دپوی ۳۰هزار خودرو توسط خودروسازان! ماجرای دپوی ۳۰هزار خودرو توسط خودروسازان! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ماجرای دپوی ۳۰هزار خودرو توسط خودروسازان!

ماجرای دپوی ۳۰هزار خودرو توسط خودروسازان!

خبرگزاری تسنیم با انتشار تصاویری نوشت: در حالی که مسئولان مختلف در روزهای اخیر اعلام کرده‌اند نگهداری خودروی بدون پلاک، مصداق احتکار است، این سؤال جدی افکار عمومی بی‌پاسخ مانده که آیا “دپو ۳۰۰۰۰ خودرو” توسط خودروسازان مصداق روشن “احتکار” نیست؟!

با تشدید دوباره التهاب در بازار خودرو، تصمیمات جدیدی برای کنترل و کاهش قیمت خودرو گرفته شد؛ یکی از این تصمیمات، احتکار دانستن خودروهای بی‌پلاک است که در انبارها و پارکینگ‌ها نگهداری می‌شوند.

سید یاسر رایگانی؛ سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی اخیراً در همین رابطه اعلام کرد: با اعلام شفاف و صریح وزارت صمت، دست ما نیز برای برخوردهایی که مدنظر داشتیم باز شد؛ در دو روز گذشته با انجام گشت‌های مشترک، در انبارهایی که در شهر تهران وجود داشت حدود ۸۰۰ خودروی بدون پلاک در نقاط مختلف مانند تهرانسر و پارکینگ فرودگاه مهرآباد شناسایی کردیم و تا تعیین‌تکلیف آنها، با همکاری دادستانی، یکی از انبارها را پلمب کردیم. باقی انبارها نیز در دست رسیدگی است.

تصاویر مختلفی که منتشر شده نشان می‌دهد انبارهای خودروسازها همچنان مملو از خودرو است؛ قطعاً اولین پاسخ خودروسازان به این انتقاد، کمبود برخی قطعات است!

دپوی ۳۰هزار خودرو توسط خودروسازان صحت دارد؟

دپوی ۳۰هزار خودرو توسط خودروسازان صحت دارد؟

دپوی ۳۰هزار خودرو توسط خودروسازان صحت دارد؟

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اعلام ترکیب سرخابی‌ها برای دربی ۹۶

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *