مخالفت سپاهان با تغییر زمان بازی با پرسپولیس مخالفت سپاهان با تغییر زمان بازی با پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مخالفت سپاهان با تغییر زمان بازی با پرسپولیس

مخالفت سپاهان با تغییر زمان بازی با پرسپولیس

بعد از صعود پرسپولیس به نیمه نهایی جام حذفی و برخورد با سپاهان در این مرحله، سعید فتاحی مسئول برنامه ریزی سازمان لیگ تاریخ این بازی را روز سوم خرداد ماه اعلام کرد که با اعتراض باشگاه پرسپولیس مواجه شد.

پرسپولیسی ها اعتقاد دارند که چون روز سی ام اردیبهشت در تهران باید به مصاف السد بروند زمان کافی برای ریکاوری برای این دیدار سرنوشت ساز را ندارند و خواستار تغییر زمان بازی هستند از طرفی سازمان لیگ هم زمانی برای تغییر تاریخ بازی ندارد. زمان پیشنهاد پرسپولیسی ها برای این بازی، مدنظر سازمان لیگ برای بازی فینال حذفی است یعنی روز ۹ خرداد!

ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با برنامه زنده تهران ورزشی در رادیو و در خصوص موضوع اعتراض به فشردگی برنامه مسابقات لیگ گفت: در جلسه‌ای که با بهاروند رئیس سازمان لیگ داشتیم اعلام کردیم که این برنامه فشرده است البته سازمان لیگ هم دلایل خودش را داشت.

مخالفت سپاهان با تغییر زمان بازی با پرسپولیس

ما از آنها خواستیم در این برنامه تجدید نظر کنند و تا جایی که ممکن است فواصل را کم کنند. گفتیم بازی حذفی با سپاهان را عقب‌تر ببرند و در تاریخ ۹ یا ۱۰ خرداد برگزار کنند. پیشنهاداتی هم در مورد بازی با نساجی و سپیدرود دادیم و قرار شد که این پیشنهادات را بررسی کنند و نتیجه آن را به ما بگویند. ضمن اینکه یک نامه کتبی زدیم در این مورد تجدید نظر کنند.

عرب در پاسخ به این سؤال که آیا به تغییر برنامه لیگ برتر امیدوار هستند، گفت: ما خواسته خودمان را مطرح کردیم و گفتیم که شرایط سخت است و مشکلاتی برای ما به و جود می‌آورد. آنها هم معذوریت‌هایی داشتند و توضیح دادند در جلسه‌ای که با آقای تاج داشتیم هم این را اعلام کردم و قرار شد که ایشان این مسئله را پیگیری کنند.

حتما بخوانید:  پایان کار احمد مددی در استقلال

مسعود تابش، مدیرعامل سپاهان هم در خصوص فشردگی مسابقات لیگ برتر گفت: این فشردگی‌ها مربوط می‌شود به تعطیلی‌های متعددی که حادث شد و آخر فصل هم فشار زیادی به تیم وارد می‌شود البته چاره‌ای هم نیست و کاری هم نمی‌شود کرد.

تابش در خصوص اینکه آیا سازمان لیگ برای این برنامه‌ریزی با باشگاه سپاهان هماهنگی انجام داده است، گفت: با ما صحبتی نشده است، شاید با باشگاه‌های دیگر صحبت کرده‌اند اما هماهنگی با ما صورت نگرفته است.

مخالفت سپاهان با تغییر زمان بازی با پرسپولیس

من معاونت‌ها و دپارتمان‌های مختلفی در باشگاه دارم، ما باشگاه بزرگی هستیم و ۷۰ تیم داریم، فوتبال ما دو بخش دارد یکی آکادمی و یکی بخش فوتبال بزرگسالان است، اگر با شخص دیگری هماهنگ شده مثلا اگر با دپارتمان فوتبال بزرگسالان صحبت شده من اطلاعی ندارم اما با من به عنوان مسئول باشگاه هماهنگی صورت نگرفته است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای انجام بازی نیمه نهایی جام حذفی در تاریخ ۹ یا ۱۰ خرداد درخواستی را به سازمان لیگ ارائه داده است، گفت: ما دوست داریم بازی‌هایمان در موقع خودش انجام شود، در آن زمان تیم ما یک شرایط دیگری پیدا می‌کند، ما موافق تعویق بازی نیمه نهایی جام حذفی نبودیم و نیستیم و تمایلی به تغییر بازی پرسپولیس نداریم.

وی در خصوص اینکه آیا با سازمان لیگ برای فشردگی مسابقات مکاتبه یا صحبتی انجام داده است، گفت: خیر، نامه‌ای نزده‌ایم و صحبتی هم نکرده‌ایم. انشالله هفته آینده در تهران هستیم و در این مورد صحبت می‌کنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *