مداح جوانِ گوشواره به گوش: عذرخواهی می‌کنم مداح جوانِ گوشواره به گوش: عذرخواهی می‌کنم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مداح جوانِ گوشواره به گوش: عذرخواهی می‌کنم

مداح جوانِ گوشواره به گوش: عذرخواهی می‌کنم

فرارو: یک مداح جوان در یزد که گوشواره به گوش، مداحی می‌کرد با تذکر پیرغلامان اهل بیت (ع) عذرخواهی کرد.

یکی از اتفاقات اخیر انتشار فیلمی از مداحی جوانی که گوشواره به گوش داشت در هیئت بود. انتشار این فیلم در کنار اتفاقات دیگر در حوزه مداحی انتقاداتی را برانگیخت.

عذرخواهی مداح جوانی که گوشواره به گوش کرد

حسین طاهری مداح جوان اهل بیت (ع) در توئیت خود نوشت:

به خیالمان باخلق یک سری نوآوری و سبک‌های جوان پسندانه آن‌هم در چهارچوب و با حفظ حرمت عده بیشتری را جذب هیئت می‌کنیم، اما غافل از اینکه دشمن با تزریق عناصر منحرف تخریب افراد مؤثر ورود رسانه‌غربی، نوآوری را به انحراف، شور را به اگزوزی‌خوانی، تنظیم‌نوحه را به موسیقی و مداح را به خواننده تبدیل کرد!

به خداوندی خدا قسم با یقین و علم به اینکه بابیان کردن اعتقاداتم سیل عظیمی از تهمت ناسزا و بی حرمتی‌ها بر من سرازیر خواهد شد فقط برای رضای خدا و دفاع از اصل شأنیت مقام ستایشگری آل الله (ع) این چند خط را نوشتم و از جانب حقیر کوچک‌ترین از بزرگان و سرورانم عذرخواهم! زمان سکوت تمام شد.

یکی از اتفاقات اخیر از این جنس انتشار فیلمی از مداحی جوانی که گوشواره به گوش داشت در هیئت بود. انتشار این فیلم در کنار اتفاقات دیگر این حوزه انتقاداتی را برانگیخت. سرانجام با تذکر پیرغلامان اهل بیت (ع) در استان یزد، وی ضمن عذرخواهی، نکاتی را در خصوص علت این اقدام خود بیان کرد که در ادامه می‌بینید.

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *