مرد مبتلا به آلزایمر دوباره با همسرش ازدواج کرد مرد مبتلا به آلزایمر دوباره با همسرش ازدواج کرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مرد مبتلا به آلزایمر دوباره با همسرش ازدواج کرد

مرد مبتلا به آلزایمر دوباره با همسرش ازدواج کرد

بی‌بی‌سی: یک مرد آمریکایی متبلا به بیماری آلزایمر که فراموش کرده بود متاهل است،‌ دوباره عاشق زنش شد و به او پیشنهاد ازدواج داد.

پیتر مارشال که اکنون ۵۶ ساله است،‌ در سال ۲۰۱۸ به آلزایمر مبتلا شد،‌ در حالی که ۱۰ سال از ازدواج و زندگی مشترکش با لیسا می‌گذشت.

مرد مبتلا به آلزایمر دوباره با همسرش ازدواج کرد

ابتلا به این بیماری باعث شد این مرد اهل ایالت کنتیکت خیلی چیزها را فراموش کند، حتی همسرش لیسا، مراسم ازدواج و خاطرات مشترک‌شان را.

او حتی نام لیسا را هم به خاطر نداشت؛ اما عشق به همسرش را فراموش نکرده بود.

پیتر در ماه دسامبر گذشته زمانی که بر روی مبل نشسته و به همراه لیسا ویدیوی عروسی‌شان را تماشا می‌کرد،‌ به لیسا پیشنهاد ازدواج داد.

لیسا مارشال به تلویزیون ان‌بی‌‎سی گفت دردناک است که همسر محبوبش همه آن خاطرات خوش را ازیاد برده است،‌ اما او خود را خوشبخت‌ترین زن روی زمین می‌داند.

تمام وسایل،‌ خدمات و امکانات عروسی دوباره این زوج از سوی فروشگاه‌ها و نهادهای دخیل،‌ به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار گرفت.

بیماری آلزایمر پیتر درحال پیشرفت است و او ممکن است بار دیگر همه این‌ها را فراموش کند؛‌ اما می‌داند که یک زن هست که عاشق اوست.

پیتر مارشال و همسرش لیسا،‌ ۱۲ سال پس از ازدواج،‌ یک بار دیگر همه آن مراسم را تکرار کردند و در حضور عاقد و دوستان مشترک‌شان سوگند خوردند که “در خوشی و ناخوشی” در کنار هم باشند تا زمانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  بابک زنجانی به زنگنه: جای من و تو عوض می‌شود!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *