مرگ دو نفر در تعقیب و گریز با پلیس در شهریار مرگ دو نفر در تعقیب و گریز با پلیس در شهریار | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مرگ دو نفر در تعقیب و گریز با پلیس در شهریار

مرگ دو نفر در تعقیب و گریز با پلیس در شهریار

پایگاه خبری پلیس: بی‌توجهی سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی به هشدارهای مأموران پلیس در منطقه شاهدشهر ـ شهریار منجر به بروز حادثه شد.

ساعت ۳:۵۰ بامداد روز جمعه (۳۱ مرداد ۹۹) مأموران کلانتری ابوطالب رباط‌کریم حین گشت‌زنی در محدوده استحفاظی خود (شاهدشهر ـ شهریار) به یک دستگاه موتورسیکلت پالس مشکی رنگ مشکوک شده و پس از بررسی و استعلام پلاک آن متوجه سرقتی بودن موتورسیکلت مذکور شدند.

مأموران پلیس در ادامه، به تعقیب موتورسیلکت مذکور پرداخته و به راکب آن دستور ایست دادند اما راکب و سرنشین بدون توجه به فرمان ایست پلیس اقدام به فرار کرد و مأموران نیز تعقیب و گریز با موتورسیکلت مذکور را ادامه دادند.

در ادامه این تعقیب و گریز، مأموران با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح، اقدام به شلیک چند تیرهوایی کردند اما راکب و سرنشین موتورسیکلت مسروقه همچنان بدون توجه به اخطارهای پلیس، با سرعت زیاد به فرار خود ادامه دادند.

در نهایت، مأموران برای متوقف کردن موتورسیکلت مسروقه، اقدام به تیراندازی کردند که یک تیر پس از برخورد به آسفالت و کمانه کردن، به سرنشین این موتورسیکلت اصابت کرد که راکب موتورسیکلت نیز تعادل خود را از دست داد و موتورسیکلت واژگون شد.

متأسفانه سرنشین موتورسیکلت مسروقه بر اثر این حادثه جان باخت و راکب نیز که دچار مصدومیت شده بود، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

سردار خانچرلی؛ فرمانده انتظامی غرب استان تهران نیز بلافاصله پس از این اتفاق، دستور رسیدگی سریع و صریح به این پرونده را صادر کردند.

سرقت موتورسیکلت مذکور در کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد تهران به ثبت رسیده بود همچنین یادآور می‌شود که اخبار منتشرشده در رسانه‌های معاند مبنی کشته شدن این دو نفر به دلیل بی‌توجهی به درخواست گواهینامه توسط پلیس، شلیک مستقیم به بالا تنه این افراد و ضرب و شتم آنها توسط پلیس کاملاً کذب بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  جنایت هولناک؛ خودکشی داماد پس از قتل ۳ نفر

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *