منوچهر هادی: اگر از کارهایم شاکی هستید، نبینید! منوچهر هادی: اگر از کارهایم شاکی هستید، نبینید! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / منوچهر هادی: اگر از کارهایم شاکی هستید، نبینید!

منوچهر هادی: اگر از کارهایم شاکی هستید، نبینید!

فرهیختگان، با منوچهر هادی، کارگردان سینما گفتگو کرده که وی در بخشی از مصاحبه خود گفته است: وقتی کار بد است چرا نگاه می‌کنید؟ ٩ کار از من دیده‌اید و شاکی هستید؟ بهتر نیست کارهای من را نگاه نکنید! 

منوچهر هادی: اگر از کارهایم شاکی هستید، نبینید!

منوچهر هادی درباره کشش سریال «دل» این‌گونه توضیح داد:

* در «دل» نمی‌طلبید ریتم تند باشد، چهار صفحه و نیم ساره بیات و حامد بهداد در کافی‌شاپ دیالوگ می‌گویند، بگویم دیالوگ‌ها را سریع‌تر بیان کنند؟!. در جاهایی کلیپ بود و جاهایی می‌شد زودتر کات زد ولی آن کار ریتم کندی داشت و سرعت کار همین بود.

* این کارگردان در ادامه گفت: من به جایی رسیده بودم که می‌گفتم منوچهر هادی هرچه بسازد مردم می‌بینند. دل را دیدند و گیسو را هم دیدند. کامنت برای من آمده بود که این چه فیلم‌هایی است که می‌سازید. وقتی کار بد است چرا نگاه می‌کنید؟ ٩ کار از من دیده‌اید و شاکی هستید؟ بهتر نیست کارهای من را نگاه نکنید! مطمئنا یک چیزی وجود دارد که کار من را تماشا می‌کنید.

* او به علاقه‌مندی پلتفرم ها برای همکاری با خودش اشاره کرد و گفت: وقتی کاری می‌سازید و پلتفرم دوباره دنبال شما می‌آید و دوست دارد با شما کار کند یعنی کار جواب داده است. پنج‌میلیون مخاطب کار را دیده‌اند و ۵٠٠ هزار نفر مخالف هستند. کدام مسیر را شما رفته‌اید که ١٠٠ درصد رضایت در آن بود؟!

* او در بخش پایانی خود اشاره کرد که اصلا «نهنگ عنبر» را تماشا نکرده است: باور می‌کنید من این فیلم را ندیدم؟ اما وقتی دهه ۶٠ را روایت می‌کنید یک پیراهنی دارد، یک شلواری دارد، یک مدل مویی دارد و یک پارکی دارد و یک ماشینی دارد که ثابت است. چیز دیگری نمی‌توانید بیاورید. کجای قصه شبیه نهنگ عنبر است؟!

حتما بخوانید:  ادعای رسانه عرب: مصر نفت‌کشِ ایران را توقیف کرد

* منوچهر هادی در پایان خاطرنشان کرد: این نوید را می‌دهم که در ادامه کار بهتر می‌شود. شاید کلیت را طیفی نپسندند و برای آنها احترام قائل هستم. وقتی از هزار نفر ٩٠٠ نفر اعلام رضایت می‌کنند، یعنی اندکی موفق بوده است. این کمدی شریف است و زحمت برای آن کشیده است.

در همین رابطه شهاب جعفرنژاد، کارتونیست با انتشار طرحی به حرف‌های منوچهر هادی واکنشی کنایه‌آمیز نشان داد.

او در اینستاگرام خود نوشت: 

جناب آقای منوچهر هادی فرمودند: همه ی کارای منو دیدین و شاکی هستین؟اگر دوست ندارین ، نبینید. چشم قربان، شما فعلا بشمرید…. تا ببینیم کی دوران بی هنری عوض میشه.

منوچهر هادی: اگر از کارهایم شاکی هستید، نبینید!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *