مهدی طارمی، شریک زندگی‌اش را پیدا کرد مهدی طارمی، شریک زندگی‌اش را پیدا کرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مهدی طارمی، شریک زندگی‌اش را پیدا کرد

مهدی طارمی، شریک زندگی‌اش را پیدا کرد

ورزش سه: مهدی طارمی، ستاره فوتبال ایران و باشگاه پورتو در یک مصاحبه اسکایپی با برنامه «فوتبال ۱۲۰» شبکه ورزش گفتگو کرده است.

مهدی طارمی، شریک زندگی‌اش را پیدا کرد

بخشی از این گفتگو را بخوانید: 

* فصل آینده در پورتو می‌مانی؟ پیشنهاد اغوا کننده‌ای داشتی؟

من در پورتو خیلی خوشحال هستم؛ در این تیم جا افتادم و از بازی در پرتغال رضایت دارم، اما اگر پیشنهادی به باشگاه ارائه شود، باشگاه تصمیم می‌گیرد چون من با پورتو قرارداد دارم. مسؤولان باشگاه درباره پیشنهاد من تصمیم‌گیری می‌کنند، اما بخاطر اینکه لیگ کشورهای مختلف به تازگی تمام شده، باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌اُفتد؟!

* یک خبرنگار پرتغالی توئیت کرده که پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی از تاتنهام دریافت کردی؛ این خبر را تایید می‌کند یا حاشیه است؟

از زمانی که به ایران آمدم، کارم را انجام می‌دهم و تمام تمرکزم در این برهه حساس را روی تیم ملی گذاشتم تا بتوانم عملکرد خیلی خوبی داشته باشم تا بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم. خیلی پیگیر اخبار آنجا(انتقالم) نیستم و چنین صحبت‌هایی را نشنیدم، اما باید ببینیم چه اتفاقی می‌اُفتد.

* خودت علاقه‌مند هستی در کدام تیم بازی کنی؟

یک سری تیم‌ها هستند که الان مهاجم ندارند و اگر قرار است اتفاقی رقم بخورد، دوست دارم به تیمی بروم که در آنجا بازی کنم؛ همه مسائل بستگی به باشگاه دارد.

* قلبا دوست داری در کدام تیم بازی کنی؟

همه می‌دانند من طرفدار کجا هستم، اما به یکباره دیدید به تیم رقیب رفتم و داستان شود!

* یکی از موفقیت‌های لژیونرهای فوتبال ایران هستی و نمایش خوبی داشتی؛ این لحظات خوب و موفقیت‌هایت را بیشتر از همه مدیون چه کسی هستی؟ چه فردی بیشتر از همه کمکت کرده تا به این جایگاه برسی؟

حتما بخوانید:  تاخت و تازِ پسران ایران در آسیا ادامه دارد

از نظر خودم هنوز موفق نیستم و موفقیت را در جایی می‌بینم که خودم به آن جایگاه برسم. هنوز کارهای نیمه تمام دیگری دارم و اگر خدا کمک کند، آن را انجام بدهم، یک انسان موفق می‌شوم. اگر شما دنبال یک نفر هستید، انتخاب از بین پدر و مادر سخت است، اما مادرم را می‌گویم ولی اگر بخواهم کُلی بگویم، خانواده و یک سری از دوستانم از بچگی کمکم کردند و البته یک شریک هم دارم؛ این افراد خیلی به من کمک کردند، همیشه کمک حال من بودند و در زمان‌های سخت که استرس داشتم، آرامم کردند و در هر شرایطی پشتیبانی خود را از من داشتند تا به این جایگاه برسم. «ضمن اینکه من وارد یک رابطه شدم و این شخص خیلی خیلی خیلی به من کمک کرد.» همه دوستان و فامیل و روابطی که داشتم، موجب شد تا به این جایگاه برسم.

* یک فرد فوتبالی که خیلی در موفقیت تو موثر بوده چه کسی است؟

پدرم چون مربی من از بچگی بوده است.

* آخرین بار گفتی په‌په بعد از بازی با یوونتوس به تو قول لباس رونالدو را داده بود؛ آن پیراهن را گرفت یا نه؟

پس از دیدار با یوونتوس که آن اتفاقات افتاد و صعود دراماتیکی داشتیم، رونالدو بعد از پایان بازی ناراحت بود و په‌په به من گفت رونالدو واقعا ناراحت است و نمی‌خواهم به او فشار بیاورم. من هم گفتم هر وقت توانستی و یک لباس از تیم ملی یا باشگاه از رونالدو بگیری، ممنون می‌شوم. پس از پایان بازی این اتفاق نیفتاد و تا الان این کار انجام نشده، اما مطمئنم پیراهن را برای من می‌گیرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *