میثم مطیعی چه می‌خواست بخواند که سانسور شد میثم مطیعی چه می‌خواست بخواند که سانسور شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / میثم مطیعی چه می‌خواست بخواند که سانسور شد

میثم مطیعی چه می‌خواست بخواند که سانسور شد

ایسنا نوشت: بر اساس آن‌چه مجری ویژه برنامه ۲۲ بهمن تلویزیون توضیح داده، رییس سازمان صداوسیما با قطع شعرخوانی میثم مطیعی، از مداحان کشورمان روی آنتن زنده برخورد کرده است. پیش از این، در چند مراسم مذهبی و رسمی، اجرای برنامه توسط این مداح، جنجالی شده بود.

روایت جدید از ماجرای شعرخوانی میثم مطیعی

روز جمعه، هم‌زمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن، در پی پخش شعرخوانی میثم مطیعی در یک اجتماع مردمی، صدای او از آنتن تلویزیون قطع شد که حاشیه‌هایی را به دنبال داشت.

در پی این ماجرا، میثم مطیعی، مداح ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن به حذف اشعارش در پخش زنده تلویزیونی، در صفحه شخصی خود در توئیتر چنین واکنش نشان داد:

«حق مردم نه زمین‌بازی و دست‌اندازی‌ست.حق مردم نه چنین صنعت خودروسازی‌ست.حق مردم…قطع می‌شود…آهنگ پخش می‌شود…مجری: بله… می‌رویم به شهرستانها…برمی‌گردند به شعرخوانی مصلیٰ!اما ابیات مهمی ناشنیده می‌ماند…خسته نباشید!»

میثم مطیعی در ۲۲ بهمن، بعد از سه سال دوباره پشت تریبون یک اجتماع بزرگ قرار می گرفت. چند بار پیش از این، شعرخوانی این مداح در مراسم رسمی و مذهبی، جنجالی شده بود.

اما محمدرضا باقری، مجری ویژه برنامه مراسم ۲۲ بهمن ماه در تلویزیون، درباره قطع صدای میثم مطیعی در صفحه شخصی خود چنین توضیح داده است:

«تصمیم به قطع شعرخوانی میثم مطیعی در ۲۲ بهمن، تصمیم شخصی یکی از مدیران میانی بوده و دستور پخش ادامه شعرخوانی را دکتر جبلی شخصا صادر کرده است. این‌طور که گفته‌اند، رئیس صداوسیما از قطع برنامه به شدت شاکی شده و با مدیران سیما با تندی برخورد کرده است.»

اما هادی محمدی، روزنامه‌نگار در توئیتی علت اصلی قطع تریبون میثم مطیعی را این طور نوشت: 

حتما بخوانید:  اینجا ایران، درگیری وحشتناک در یک پمپ بنزین

روایت جدید از ماجرای شعرخوانی میثم مطیعی

روایت جدید از ماجرای شعرخوانی میثم مطیعی

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *