نماینده‌ی حاضر در آن فیلمِ خبرساز: جعلی بود نماینده‌ی حاضر در آن فیلمِ خبرساز: جعلی بود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نماینده‌ی حاضر در آن فیلمِ خبرساز: جعلی بود

نماینده‌ی حاضر در آن فیلمِ خبرساز: جعلی بود

برترین‌ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ انتشار ویدئویی از رابطه غیراخلاقی منتسب به یک نماینده سابق در ایران به واکنش‌ها و اظهار نظرهایی متناقض در چند روز گذشته انجامیده است.

در حالی که پیش از این یک وب‌سایت خبری به نقل از یک «مقام آگاه امنیتی» صحت فیلم مربوط به رابطه غیراخلاقی احمدعلی مقیمی، نماینده سابق بهشهر در مجلس را تائید کرده بود، آقای مقیمی خود این فیلم را «دروغ و جعلی خواند».

آقای مقیمی روز جمعه،‌ پنجم مهرماه، در مصاحبه با وب‌سایت دیدبان ایران گفت: «افرادی که این فیلم را ساخته‌اند توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده‌اند و اکنون در بازداشت به سر می‌برند.»

سخنان آقای مقیمی در حالی بیان شده که وب‌سایت «راهبرد معاصر» به نقل از یک «مقام آگاه امنیتی» که نام او را اعلام نکرد صحت این فیلم را تائید کرده بود.

به گفته این «مقام آگاه امنیتی»، فردی به نام مصطفی میرشفیعی «پس از تهیه فیلم از روابط شخصی» تعدادی از مقامات از آنها «درخواست اطلاعات محرمانه و پول نقد می‌نماید که با مقاومت آقای احمدعلی مقیمی مبادرت به انتشار مستندات در فضای عمومی کرده است».

به گفته این «مقام»، «کلیه اعضای داخل این شبکه دستگیر شده و در مرحله تحقیقات قضایی هستند».

این مقام همچنین مصطفی میرشفیعی را به جاسوسی متهم کرده و ادعا کرده است که او از کشور خارج شده است.

انصاف‌نیوز روز پنج‌شنبه نوشت که آقای میرشفیعی ضمن انتشار این فیلم در فیس‌بوک اعلام کرده که «اگر برخی از اعضای خانواده او آزاد نشوند دست به افشاگری‌های دیگری هم خواهد زد».

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اعزام ۱۵۰۰نظامی آمریکایی به خاورمیانه

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *