نماینده محلات: روحانی میوه خارجی می‌خورد نماینده محلات: روحانی میوه خارجی می‌خورد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نماینده محلات: روحانی میوه خارجی می‌خورد

نماینده محلات: روحانی میوه خارجی می‌خورد

خبرگزاری مهر: عضو هیات رئیسه مجلس در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهوری مبنی بر اینکه کشور در این سال‌ها به خوبی اداره شده و هیچکس نباید واقعیت‌ها را تحریف کند، گفت: آقای روحانی که خود را قرنطینه کرده، بهتر است دیگر سخنرانی هم نکند، چرا که با توجیه‌های بی‌اساس دل مردم را آتش می‌زند.

نماینده محلات: روحانی میوه خارجی می‌خورد

علیرضا سلیمی، نماینده محلات:

*سوال ما از رئیس جمهوری این است که آیا ایستادن مردم در صف های طولانی برای تهیه کالاهای اساسی، خوب اداره کردن کشور است؟ آیا افزایش شدید قیمت مسکن به دلیل سوءمدیریت این دولت به معنای آن است که کشور به خوبی اداره شده است؟

* بعد از جنگ تحمیلی هم مردم برای تهیه کالاهای اساسی خود در صف نمی ایستادند اما روحانی و تیم اقتصادی او کاری کردند که مردم برای تهیه مایحتاج خود در صف بایستند و کجای این واقعیت اشتباه و تحریف است؟

*حتما خوب اداره کردن کشور به این معنا است که کارخانه ها دچار رکود و تعطیلی شوند! همه ما به خوبی می دانیم که تیم مذاکره کننده ما در برجام هیچ کاری نکردند و فقط کلاه گشادی سر دولتمردان رفت و کجای این موضوع تحریف واقعیت است؟

*(با اشاره به بخش دیگری از اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه برخلاف نظر برخی اقتصاددانان، اقتصاد کشور دچار تورم ونزوئلایی و سه رقمی نشد): عجیب است که رئیس جمهور صحبت های گذشته خود را فراموش کرده است، چرا که وی در سال ۹۶ مدام می گفت که در دولت قبل تورم دو رقمی بود و ما توانستیم آن را یک رقمی کنیم اما امروز حرف دیگری می زند و می گوید که اقتصاد کشور دچار تورم سه رقمی نشد!

حتما بخوانید:  واکسن، آهن‌ربایی می‌کند؟ بشنو و باور نکن

* قطعا اگر این دولت سر کار نبود و به کل ما دولت نداشتیم، قطعا وضعیت تورم از این حالت بدتر نمی شد. مردم برای تهیه کالاهای مورد نیاز خود در ایام نوروز دچار مشکلات زیادی شده اند و قیمت ها به ویژه قیمت میوه سر به فلک می زند که البته رئیس جمهور خبری از این قیمت ها ندارد، چرا که اقوام وی واردکننده موز هستند و از خارج از کشور برای وی میوه های مرغوب می آورند و قطعا اطلاعی از بازار و وضع مردم ندارد.

* این دولت در ماه‌های پایانی از عمر خود به سر می برد و در این شرایط بهتر است رئیس جمهور به جای توجیه و حرف‌های بی‌اساس از مردم عذرخواهی کند و به آنان توضیح دهد که چه شد که پراید هفت میلیونی به ۱۳۰ میلیون تومان رسید. ما واقعیت ها را بیان می کنیم اما گویا رئیس جمهور فراموش کرده که وضعیت کشور چه بود و با سوءتدبیر وی به کجا رسید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *