نماینده مراغه: مردم را در صَف‌ها ذلیل کرده‌ایم نماینده مراغه: مردم را در صَف‌ها ذلیل کرده‌ایم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نماینده مراغه: مردم را در صَف‌ها ذلیل کرده‌ایم

نماینده مراغه: مردم را در صَف‌ها ذلیل کرده‌ایم

ایسنا: یک عضو هیات‌رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود برخی از مواد غذایی همچون روغن در بازار گفت: مدتی است همگی شاهد لگدمال شدن عزت مردم ایران بر سر تامین مواد غذایی از جمله گوشت، مرغ، تخم مرغ و روغن هستیم.

علی علیزاده، نماینده مردم مراغه در مجلس، در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت سوم امروز مجلس خطاب به وزیر کشاورزی گفت: امروز کشور ما در وضعیت جنگی است و جنگ اقتصادی به کشور ما تحمیل شده است. در زمان جنگ خصوصا جنگ اقتصادی اولویت اول هر کشوری تامین امنیت غذایی آن کشور است. امنیت غذایی هم صرفا با اتکا به تولیدات کشاورزی ممکن خواهد بود.

نماینده مراغه: مردم را در صف‌های طولانی ذلیل کرده ایم

وی افزود: مدتی است همگی شاهد لگدمال‌شدن عزت مردم ایران بر سر تامین مواد غذایی از جمله گوشت، مرغ، تخم مرغ و روغن هستیم. این مواد غذایی با کمبود شدید مواجه است و نتیجه آن صف‌های طولانی در این شرایط کرونایی، آبروریزی ملی و ذلیل‌شدن ملت است. این امر موجب‌شده همه ما شرمنده مردم باشیم. معمولا مدیران لایق در چنین شرایطی به هر بهانه‌ای واحدهای تولیدی را حمایت می‌کنند اما مسئولان کشور ما وقتی با هر کدام از این موارد مواجه می‌شوند، بهانه تحریم و شرایط کرونایی را پیش می‌کشند اما هیچکدام از این کمبودها ارتباطی با تحریم‌ها و شرایط کرونایی ندارد.

نماینده مردم مراغه در مجلس همچنین بیان کرد: اخیرا فقط در مراغه و عجبشیر بیش از ۶۰ واحد تولیدی، دامداری و مرغداری به تعطیلی کشیده شده است. در سالی که رهبر انقلاب آن را سال جهش تولید نام نهاده‌اند، علاوه بر بیکارشدن صدها نفر که در این واحدها مشغول به کار بودند، از تولید هزاران تن گوشت و مرغ و تخم مرغ جلوگیری شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  استوری تهدیدآمیز منصوریان برای دوران متاهلی!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *