واردات سنگِ پا ممنوع شد واردات سنگِ پا ممنوع شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واردات سنگِ پا ممنوع شد

واردات سنگِ پا ممنوع شد

خبرگزاری تسنیم: وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد، واردات سنگ پا ممنوع شد.

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت اعلام کرد: بر اساس سیاست های جدید وزارت صمت، نه تنها سنگ پا، بلکه بیش از ۱۵۰۰ قلم کالای دیگر که واردات آنها غیر ضرور بوده و یا آن که توان ساخت داخل آنها وجود داشته است، توسط وزیر صنعت،معدن و تجارت، ممنوع اعلام شده و این فهرست بصورت مستمر در حال افزایش است.

عباسپور با اشاره به این که واردات سنگ پا قبل از ابلاغ سیاست های جدید حمایت از تولید داخل و مدیریت واردات، به صورت موردی در سنوات قبل انجام شده است، اعلام کرد: به هیچ وجه اجازه واردات این کالا و سایر کالاهای غیر ضرور به کشور داده نمی شود.

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات یادآور شد، بر اساس بخشنامه و فراخوان عام وزیر صنعت،معدن و تجارت هر تولید کننده ای که بتواند کالاهای وارداتی را با کیفیت و کمیت قابل قبول تولید نماید، از طریق افزایش تعرفه ها و یا ممنوعیت گمرکی مورد حمایت قرار می گیرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تا ۳۰ سال آینده جنگلی در شمال نخواهیم داشت

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. کاری به خود خبر ندارم فقط خواستم بگویم از دبستان به ما می گفتند نگویید و ننویسید “غیر ضرور”، “گرام” و تنوین هم تنها در پایان واژه های عربی باید به کار برده شود اما امروزها اینها را هم در متن خبرها می بینیم و هم از رادیو و تولویزیون می شنویم!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *