واکنش استاندار گلستان به حوادث گنبد کاووس واکنش استاندار گلستان به حوادث گنبد کاووس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش استاندار گلستان به حوادث گنبد کاووس

واکنش استاندار گلستان به حوادث گنبد کاووس

خبرگزاری ایرنا: استاندار گلستان با اشاره به حادثه چند روز پیش آزار و اذیت دو کودک هفت و هشت ساله در یکی از روستاهای گنبدکاووس و تاکیدبر ضرورت مجازات فرد خاطی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تصریح کرد که صبر مردم شهرستان در این حادثه، مانع سوء استفاده ضد انقلاب شد.

هادی حق شناس امروز پنجشنبه در نشست با فرماندار، امامان جمعه و نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: این حادثه اتفاقی تلخ بود و دستگاه قضایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن حکم فرد خاطی را صادر خواهد کرد.

حکم پرونده تعرض در کوتاه‌ترین زمان صادر می‌شود

استاندار گلستان گفت: از بزرگان و مسوولان گنبدکاووس به ویژه جوانان به واسطه صبر و تحمل‌شان تشکر می‌کنم که اجازه ندادند، ضد انقلاب از این حادثه تلخ سوء استفاده کند.

حق‌شناس تصریح کرد که با همراهی تمام دستگاه‌ها اجازه نخواهیم داد رسانه‌های بیگانه خدشه‌ای به وحدت گلستان وارد کنند.

رییس کل دادگستری گلستان نیز روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از دادگستری گنبدکاووس و بررسی روند رسیدگی به پرونده مربوط به آزار و اذیت ۲ کودک هفت و هشت ساله توسط مردی ۵۵ ساله در یکی از روستاهای این شهرستان به خبرنگاران گفته بود: رسیدگی سریع و قاطع به چنین پرونده‌هایی علاوه بر اینکه در قوانین مجازات اسلامی آمده، مورد تاکید رییس قوه قضاییه نیز است.

هادی هاشمیان افزود: قاضی پرونده با سرعت و قاطعیت پرونده را مورد رسیدگی قرار خواهد داد و پس از انجام تحقیقات مقدماتی و محاکماتی، مراحل آن را گام به گام به اطلاع مردم خواهد رساند.

در پی انتشار خبری در عصر یکشنبه هفته جاری/اول فروردین/ مبنی بر آزار و اذیت ۲ کودک در یکی از روستاهای گنبدکاووس، به دستور دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان برای متهم پرونده آدم‌ربایی تشکیل و قرار بازداشت موقت وی نیز صادر شد.

حتما بخوانید:  آیا ایران به ونزوئلا واکسن هدیه کرده است؟

سیدخسرو خلیلی گفته بود که طبق گفته خانواده‌ها، متهم به کودکان آنان تعرض کرده است که برای بررسی موضوع تجاوز، ۲ کودک هفت و هشت ساله به پزشکی قانونی فرستاده شدند که پزشکی قانونی پس از بررسی، موضوع تجاوز را رد کرد.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *