واکنش وزرات بهداشت به ادعایی درباره آمار کرونا واکنش وزرات بهداشت به ادعایی درباره آمار کرونا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش وزرات بهداشت به ادعایی درباره آمار کرونا

واکنش وزرات بهداشت به ادعایی درباره آمار کرونا

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی افراد با عنوان عضویت در ستاد ملی کرونا مصاحبه‌هایی انجام داده و مباحثی در مورد آمارهای کرونا در کشور ارائه می‌دهند که به هیچ عنوان مورد تایید وزارت بهداشت نیست.

سیما سادات لاری درباره صحبت‌های فردی با عنوان عضویت در ستاد ملی کرونا افزود: این فرد نه در کمیته علمی و نه در ستاد ملی کرونا عضویت ندارد و مباحث مطرح شده نیز به هیچ عنوان مورد تایید وزارت بهداشت نیست.

وی بیان کرد: آمارهای کرونا از ابتدا به صورت شفاف اعلام شده و حتی اولین آمارها دو روز قبل از انتخابات اعلام شده است. وزارت بهداشت یک وزارتخانه سیاسی نیست و سلامت مردم برای وزارت بهداشت اولویت اصلی است.

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار کرد: بهتر است که افراد به جای اظهار نظرهای نادرست، به اطلاع رسانی و آموزش صحیح مردم در زمینه کاری خود بپردازند. در حال حاضر چیزی به اندازه پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا اهمیت ندارد و باید آموزش‌ها در این زمینه ارائه شود.

روز گذشته محمدرضا محبوب‌فر که خود را عضو ستاد مقابله با کرونا معرفی کرده بود در گفت‌وگو با روزنامه جهان صنعت مدعی شده بود: به عقیده بنده آمارهای اعلامی (تعداد مبتلایان و فوتی‌ها) یک ‌بیستم آمار حقیقی و واقعی است!

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  «ج.ا»: اعتراف مائده، به ترویج کار خلاف او کمک کرد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *