واکنش وزیر ورزش به جنجال ممنوعیت بدنسازی بانوان واکنش وزیر ورزش به جنجال ممنوعیت بدنسازی بانوان | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش وزیر ورزش به جنجال ممنوعیت بدنسازی بانوان

واکنش وزیر ورزش به جنجال ممنوعیت بدنسازی بانوان

ورزش سه: وزیر ورزش تاکید کرده ممنوعیت یا محدودیتی برای بانوان فعال در بدنسازی ایجاد نشده است.

واکنش وزیر ورزش به جنجال ممنوعیت بدنسازی بانوان

انتشار یک‌ نامه با امضای معاون امور بانوان وزارت ورزش مبنی بر متوقف شدن فعالیت های بانوان در رشته های زیرمجموعه فدراسیون بدنسازی در روزهای اخیر هجمه زیادی را به سوی وزارت ورزش روانه کرد.

با اینکه کاظمی پور، معاون امور بانوان هم در مصاحبه اخیر خود از موضعش عقب نشینی کرده، وزیر ورزش نیز امروز به این ماجرا واکنش نشان داد.

حمید سجادی در این خصوص گفت: «ممنوعیتی نیست. من از معاون ورزش بانوان هم دقیقا سوال کردم و پیگیر این قضیه بودم. یکسری از رشته های ورزشی برای بانوان در فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی شروع به کار کرده بود که هم فدراسیون خودش قبول دارد و هم وزارت ورزش. آن رشته ها برای بانوان هنوز مجوز لازم و دستورالعمل های لازم را نگرفته اند. معاونت ورزش بانوان با هماهنگی فدراسیون به این نتیجه رسیدند که ابتدا رسما استاندارد شود، دستورالعمل ها تدوین شود و مجوز فعالیت آن رشته ها برای بانوان ما صادر شود که همه عزیزان وقتی در باشگاه ها حضور پیدا می کنند یا در محافلی که این رشته ها در حال فعالیت است خیالشان راحت باشد که این نوع رشته های ورزشی برای بانوان مجاز است.»

با وجود تاکید وزیر ورزش باید دید رشته هایی همچون مچ اندازی، پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج همچون گذشته می توانند در بخش قهرمانی به کار خود ادامه دهند یا نیاز به اخذ مجوز دوباره دارند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  جنگ شجاع با رسول‌پناه از تلویزیون تا اینستاگرام!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *