ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها آزاد شد ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها آزاد شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها آزاد شد

ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها آزاد شد

ورزش سه: دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفتگو با شبکه خبر در واکنش به زرد شدن وضعیت کرونایی تهران و رفع محدودیت‌های ورزشی گفت: خیلی خوشحال هستیم که بعد از مدت‌ها می‌توانیم با فراغ بال شاهد بازگشایی اماکن ورزشی و هم‌چنین حضور تماشاگران در میادین ورزشی باشیم؛ در همین راستا، با همکاری و مساعدت‌های وزارت بهداشت داشتند تصمیم بر این شد که تا ۲۰ آبان‌ماه، سیستم هوشمند کارت واکسیناسیون فعال شود و این کارت ملاک ورود به اماکن ورزشی باشد.

وی افزود: افرادی که کارت واکسیناسیون نداشته باشند، باید PCR منفی ۷۲ ساعته داشته باشند، در غیر این‌صورت نمی‌توانند به اماکن ورزشی وارد شوند.

ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها آزاد شد

نوروزی تاکید کرد: با وجود واکسیناسیون و صدور کارت واکسن و بازگشایی اماکن ورزشی، حتما باید پروتکل‌های بهداشتی مثل روال گذشته رعایت شود و با رعایت پروتکل‌ها انشالله بتوانیم شاهد پیشرفت ورزش و حضور تماشاگران ارزشمند در میادین ورزشی باشیم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره میزان ظرفیت تعیین‌شده برای حضور تماشاگران گفت: خصوص تماشاگر قرار شده است تا زمانی‌که سیستم هوشمند که احتمالا از ۲۰ آبان‌ماه فعال می‌شود، می‌توانند با شرایط محدود و ظرفیت باشگاه‌ها مبنی بر این‌که سیستم هوشمند فعال باشد و کارت واکسیناسیون داشته باشند، می‌توانند در میادین ورزشی حضور پیدا کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ترامپ: بایدن باید تست مواد مخدر بدهد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *