وطن امروز: BBC نفهم است، Manoto نفهم‌تر وطن امروز: BBC نفهم است، Manoto نفهم‌تر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / وطن امروز: BBC نفهم است، Manoto نفهم‌تر

وطن امروز: BBC نفهم است، Manoto نفهم‌تر

روزنامه اصولگرای وطن امروز در یادداشتی به قلم حسین قدیانی از ایجاد شبهه از سوی نگین شیرآقایی، خبرنگار بی بی سی فارسی در نحوه شهادت شهید حسین فهمیده انتقاد کرد.

این روزنامه در ادامه می نویسد که: تصورشان این بود که این شبهه‌ اخیر، آخرین میخ بر تابوت اختران سپهر شهادت است اما حکمت خدا را بنگر که روی نفهمی جماعت، چه زیبا نام شهید عصر روزنامه‌دیواری را در زمان حال نیز احیا کرد! روزها و شب‌هایی است که به یمن BBC نفهم و «من‌وتو»ی نفهم‌تر و ایضا چند حسود و عنود داخلی، چنان مجازستان متبرک به اسم و رسم و عکس و شرح شهید حسین فهمیده شده که گویی «آن طفل ۱۳ ساله» همین هفته پیش از باده شهادت نوشیده!

چقدر از زمانه عقبند احمق‌ها! اولا الحمدلله الذی جعل اعدائنا من‌الحمقا!

شهید حسین فهمیده می‌توانست همچنان به مدرسه برود و درس بخواند و اگر چنین هم می‌کرد، هیچ مشکلی نداشت اما کار کارستان این شهید والامقام آنجا بود که از سن خود و از شناسنامه خود جلو زد و خودش یک‌پا مدرسه شد و یک‌پا درس!

مگر حسین فهمیده هم در خان‌طومان به شهادت رسیده که اینجور به‌زعم خودتان تخریبش می‌کنید؟!! دروغ در ذات خودتان است و شهید نوجوان ما را دروغ می‌خوانید! لیکن فهمیده اگر دروغ بود، هرگز از آن «طفل ۱۳ ساله» جوانی چون «محسن حججی» رشد نمی‌کرد! این را بنویسم و خلاص! ما، هم عکس‌های متوسلیان با سبیل صرف را دیده‌ایم و هم عکس‌های حاج‌همت را با موهای افشان! بگردید برای شبهه‌افکنی، دنبال راه‌های تازه‌تری! توی ابله، هنوز گیر نارنجک فهمیده‌ای.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  غیرشرقیِ نگار جوادی جایزه آلبرتین را گرفت

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *