ویدئویی تلخ از ورود گورخر‌های آفریقایی به ایران ویدئویی تلخ از ورود گورخر‌های آفریقایی به ایران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ویدئویی تلخ از ورود گورخر‌های آفریقایی به ایران

ویدئویی تلخ از ورود گورخر‌های آفریقایی به ایران

برترین‌ها: ویدئویی تاسف بار از نحوه استقبال و ورود سه گورخر آفریقایی به ایران در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

‏این ویدیو‌ در بین کاربران فضای مجازی بازتاب زیادی داشته است.

سه گورخر آفریقایی (۱ نر ۲ ماده) از هلند برای باغ‌وحش صفادشت آورده شدند که بتوانند جمعیت این گونه را در ایران گسترش بدهند.

در همین رابطه لینک زیر را بخوانید: 

مرگ گورخر آفریقایی در یکی از باغ‌وحش‌های تهران

ویدئویی تاسف‌بار از ورود گورخرهای آفریقایی به ایران

رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران از مرگ گورخر نر آفریقایی باغ‌وحش صفادشت که حدود یک هفته ‌پیش به ایران منتقل شده بود خبر داد.

محمد کرمی ضمن تایید خبر مرگ گورخر نر آفریقایی باغ وحش‌ صفادشت گفته است: هفته گذشته سه راس گورخر آفریقایی شامل دو ماده و یک نر از کشور هلند به ایران منتقل و ‌پس از چند روز نگهداری در گمرک، دیروز (۱۲ اردیبهشت ماه) به مرکز نگهداری حیات وحش صفادشت در استان تهران منتقل شدند و گورخر نر امروز (۱۳ اردیبهشت) تلف شد.

وی با بیان اینکه علت نگهداری چند روزه این سه راس گورخر آفریقایی در گمرک مشخص نیست، اظهار کرد: حیوانات زنده باید سریعا به مرکز نگهداری حیات وحش یا باغ‌وحش مقصد منتقل شوند تا تیمار و قرنطینه و تحت نظارت دام‌پزشک قرار گیرند.

کرمی در ‌پایان درباره وضعیت دو گورخر ماده باغ‌وحش صفادشت، گفت: با توجه به اینکه این سه راس گورخر آفریقایی دیروز به این مرکز منتقل شده‌اند هنوز بازدیدی از آن‌ها صورت نگرفته اما نگهداری چند روزه آن‌ها در گمرک ممکن است مشکلاتی را برای آن‌ها ایجاد کرده باشد.

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *