پایان ماجراجویی‌های نازنین، بهاره، تینا و عبدالرضا! پایان ماجراجویی‌های نازنین، بهاره، تینا و عبدالرضا! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پایان ماجراجویی‌های نازنین، بهاره، تینا و عبدالرضا!

پایان ماجراجویی‌های نازنین، بهاره، تینا و عبدالرضا!

روزنامه شهروند از انصراف کارگردان فیلم توقیفی «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» از انتشار آنلاین این اثر سینمایی خبر داده.

پایان ماجراجویی‌های نازنین، بهاره، تینا و عبدالرضا!

این روزنامه نوشت:

* عبدالرضا کاهانی که در تمام سال‌های اخیر، یعنی از توقیف فیلم «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» در سال ۱۳۹۴ به این سو به دنبال دریافت مجوز نمایش این فیلم بوده، به‌تازگی گفته که از نمایش عمومی این فیلم منصرف شده است.

* کاهانی که ادعا کرده حتی قصد نمایش فیلمش در بسترهای آنلاین را نیز ندارد، دلیل انصرافش را چنین توضیح داده که «موضوعی مانند نمایش یک فیلم ارزش دردسر برای شماری از همکاران این فیلم را ندارد.»

* «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» که در سال ۱۳۹۵ از سوی سازمان سینمایی «غیرقابل اکران» اعلام شده؛ تاکنون بارها و بارها با درخواست بازبینی مجدد و رفع توقیف به ارشاد ارایه شده، اما در این پنج سال تمام تلاش‌های کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم بی‌نتیجه مانده‌اند.

* با این‌حال کاهانی دست از تلاش برنداشته و حتی همین اواخر گفته بود که قصد اکران این فیلم را در سینماهای اروپا و آمریکا و البته هم‌زمان به‌صورت آنلاین برای مخاطبان ایرانی دارد، اما تحولات اخیر ماجرا حکایت از این می‌کند که این تلاش‌ها این بار هم بی‌نتیجه مانده‌اند.

* کاهانی گفته: «بدانید همه‌ تلاشم را کردم. من تنها هستم، بسیار تنها»؛ و اضافه کرد: «با افتخار می‌گویم که شخصیت‌های فیلمم را دوست دارم و خوشحالم به توصیه‌ وزارت ارشاد آنها را خشونت‌آمیز به‌سزای عملشان نرساندم.» پست این سینماگر با این جمله به پایان رسیده است: «من به‌دروغ باختم. عذر مرا بپذیرید…»

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تلگرام قطع شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *