پدرِ دانش‌آموز یزدی: معلم خاطی را ببخشید پدرِ دانش‌آموز یزدی: معلم خاطی را ببخشید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پدرِ دانش‌آموز یزدی: معلم خاطی را ببخشید

پدرِ دانش‌آموز یزدی: معلم خاطی را ببخشید

ایرنا: مسئول روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش یزد گفت: ولی دانش‌آموزی که فرزندش به علت تنبیه بدنی از سوی معاون یکی از مدارس مرکز استان پرده‌گوش‌اش آسیب دیده بود از وزیر آموزش و پرورش خواستار بخشش این معلم خاطی است.

محسن حاجی میرزایی، دستور برکناری معاون این مدرسه‌ را صادر کرد و در صفحه توییتر خود نوشت: «‌ با ابوالفضل دانش‌آموز عزیز یزدی، پدر و مادرش صحبت و از آنان عذرخواهی کردم، همراه با همه معلمان عزیز که رسولان عشق و خویشتنداری هستند از اتفاقاتی همچون حادثه تلخ ‎تنبیه بدنی احساس شرمساری دارم، دستور برکناری فرد خاطی و معرفی به هیات تخلفات را دادم،اینگونه وقایع تحمل نخواهد شد.»

پدرِ دانش‌آموز یزدی خواستار بخشش معلم خاطی شد

این تصمیم حاجی میرزایی با استقبال معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده همراه شد. معصومه ابتکار در پاسخ نوشت: «‌‎ممنون از توجه و قاطعیت شما، مدارس باید با تنبیه بدنی خداحافظی کنند.»

محسن گلستانی‌فر افزود: سجاد جوکار ولی این دانش‌آموز در تماس تلفنی با وزیر مجدانه از وی خواستار بخشش معلم خاطی از مقام عالی وزارت شد.

وی ادامه داد: وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی جویای احوال این دانش‌آموز شد.

وی بیان داشت: شامگاه پنجشنبه ( امروز ) دوم آبان‌ماه جاری ، حاجی میرزایی در تماس تلفنی جویای احوال و پیگیر روند درمانی ابوالفضل جوکار شد و از وی و خانواده‌اش دلجویی کرد.

گلستانی خاطرنشان کرد: عمل جراحی پرده گوش دانش‌آموز موفقیت آمیز بود و بهبود نسبی نیز حاصل شد که با نظر پزشک مربوطه فردا( جمعه) از بیمارستان مرخص می‌شود.

به گزارش ایرنا، تنبیه دانش‌آموز مدرسه‌ای در یزد از سوی معاون این واحد آموزشی و پاره شدن پرده گوش وی هفته جاری در شبکه‌های اجتماعی بازتاب زیادی داشت و منجر به پیگیری آن از سوی آموزش و پرورش شد.

حتما بخوانید:  واکنش وزیر بهداشت به فوت میناوند

رییس آموزش و پرورش ناحیه یک یزد با تایید این اقدام تاسف برانگیز اعلام کرد: موضوع در دست بررسی است.

زهره امیرچخماقی دیروز (چهارشنبه) به ایرنا گفته بود: پیگیری‌های قانونی در دست بررسی است و با خاطی یا خاطیان احتمالی برخورد قانونی خواهد شد.

شبکه‌های اجتماعی یزد نوشتند، پرده گوش دانش‌آموز پایه هفتم یکی از مدارس یزد به دنبال سیلی زدن معاون مدرسه، پاره شد.

در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ ، ۲۶۸ هزار دانش‌آموز در مدارس استان یزد در حال تحصیل هستند.

استان یزد بر پایه سرشماری آبان سال ۱۳۹۵، یک میلیون و ۱۳۸هزار نفر جمعیت دارد که ۸۵ درصد در ۲۱ شهر و بقیه در روستاها و آبادی ها و مناطق عشایری زندگی می کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *