پرسپولیس با پیراهن میناوند ۷پله صعود کرد پرسپولیس با پیراهن میناوند ۷پله صعود کرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرسپولیس با پیراهن میناوند ۷پله صعود کرد

پرسپولیس با پیراهن میناوند ۷پله صعود کرد

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد ماشین‌سازی تبریز را از پیش‌رو بردارد و به یک برد خانگی برسد.

لحظه آخری پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) و با پنج دقیقه تأخیر به مصاف و ماشین‌سازی تبریز رفت که در پایان با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.

پرسپولیسی‌ها در این دیدار با لباس‌های مشکی به یاد مهرداد میناوند بازیکن شماره ۲۵ سابق خود در زمین حاضر شدند. گل پرسپولیسی‌ها در دقیقه ۲۵ و ۱۹ ثانیه به ثمر رسید که این گل در دقیقه ۲۶ ثبت شد و از همین رو آنها برای یاد کردن از بازیکن فقید خود در دقیقه ۲۵ یک دقیقه تأخیر داشتند. گل دوم پرسپولیس را هم احمد نوراللهی در دقیقه ۳+۹۰ وارد دروازه ماشین‌سازی کرد و تک گل میهمان هم توسط پیمان بابایی در دقیقه ۸۳ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، سعید آقایی، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، میلاد سرلک (۶۰ – محمد شریفی)، احسان پهلوان (۸۶ – امید عالشاه)، وحید امیری و مهدی عبدی.

ترکیب ماشین‌سازی: مهدی اسلامی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی (۷۱ – وحید نعمتی)، فرشاد اسدی، مهدی مؤمنی، پیمان بابایی (۹۰ – مهدی رحیمی)، محمدامین اسدی، ابوالفضل رزاق‌پور، منصور باقری، سیدمحمد حسینی و اتابک زارعی (۷۹ – رضا کریمی).

داور: علی صفایی

نیمه اول

دقیقه ۲۱: ضدحمله سریع پرسپولیسی‌ها با پاس احسان پهلوان به وحید امیری شکل گرفت که ارسال به درون محوطه جریمه برای مهدی عبدی، موقعیتی خوب را برای پرسپولیس ایجاد کرد، اما ضربه او با اختلاف کمی راهی اوت شد.

حتما بخوانید:  پادشاهی مهاجران ایرانی در آمریکا به روایت آمار

دقیقه ۲۶: میلاد سرلک در محوطه جریمه و از سمت چپ، پاسی را به دهانه دروازه و تیر دوم ارسال کرد که وحید امیری موفق شد توپ را وارد دروازه ماشین‌سازی کند.

دقیقه ۳۱: ماشین‌سازان با یک شوت به سمت دروازه پرسپولیس صاحب موقعیت شدند که البته این ضربه راهی به دروازه نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه ۳۶: پیمان بابایی با حرکت در پشت محوطه جریمه شوت خود را روانه دروازه پرسپولیس کرد که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۴۰: سیامک نعمتی از سمت راست با عبور از مدافعان ماشین‌سازی وارد محوطه جریمه شد که ارسال شبیه به شوت او در دهانه دروازه، به مهدی عبدی رسید. ضربه سر او اما راهی اوت شد و راهی به دروازه نیافت.

دقیقه ۲+۴۵: داور به دلیل خطای منصور باقری روی وحید امیری به این بازیکن ماشین‌سازی کارت زرد نشان داد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۷: پیمان بابایی روی یک حرکت فردی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: شوت سنگین احمد نوراللهی را مهدی اسلامی دفع کرد و توپ برگشتی به مهدی عبدی رسید که بازهم اسلامی موفق به دفع توپ شد تا در ادامه مدافعان ماشین‌سازی تن به کرنر بدهند.

دقیقه ۶۵: بار دیگر پیمان بابایی که در این بازی خطرناک نشان داده بود از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که این بار حامد لک شوت زمینی او را به اوت فرستاد.

دقیقه ۷۳: کرنری که برای پرسپولیسی‌ها از سمت راست به دست آمده بود، با ارسال سیامک نعمتی به خوبی در دهانه دروازه به مهدی عبدی رسید که ضربه سر او را دروازه‌بان ماشین‌سازی در دو مرحله مهار کرد.

حتما بخوانید:  به غلط می‌گویند زنِ موفق یعنی زنِ کارآفرین

دقیقه ۷۴: سیامک نعمتی برای باز کردن دروازه ماشین‌سازی اقدام به شوتزنی کرد که توپ او راهی به دروازه نداشت و بازهم اسلامی موفق به حراست از دروازه‌اش شد.

دقیقه ۸۲: محمدامین اسدی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که سیامک نعمتی با متوقف کردن او، ماشین‌سازی را صاحب یک ضربه پنالتی کرد.

دقیقه ۸۳: پیمان بابایی پنالتی ماشین‌سازان را خلاف جهت حرکت حامد لک وارد دروازه پرسپولیس کرد.

دقیقه ۸۶: ارسال از سمت چپ به روی دروازه ماشین‌سازی را مهدی عبدی قصد داشت با ضربه سر وارد دروازه مهدی اسلامی کند که بازهم ناموفق بود.

دقیقه ۸۹: یک بار دیگر توپ به روی دروازه ماشین‌سازی ارسال شد که این بار روی تیر دوم احمد نوراللهی ناکام ماند.

دقیقه ۳+۹۰: احمد نوراللهی ارسال درون محوطه جریمه را پس از کنترل سینه با یک ضربه فنی وارد دروازه ماشین‌سازی کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *