پیشنهاد نجومی رئال برای امباپه به پاریس رسید پیشنهاد نجومی رئال برای امباپه به پاریس رسید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پیشنهاد نجومی رئال برای امباپه به پاریس رسید

پیشنهاد نجومی رئال برای امباپه به پاریس رسید

ورزش سه: رئال مادرید بالاخره قدم اول را برداشت و پیشنهادی رسمی و هنگفت برای جذب کیلیان امباپه ارسال کرد. پیشنهادی که در نگاه اول ردنشدنی به نظر می رسد.

دست رد PSG به سینه رئال درمورد ستاره فرانسوی

درست یک هفته قبل از بسته شدن بازار تابستانی، همچنان کیلیان امباپه مهم ترین سوژه نقل و انتقالات است و همچنان احتمال جدایی این ستاره فرانسوی از پاری سن ژرمن وجود دارد. رئال مادرید تحت هر شرایطی قصد دارد در همین تابستان کیلیان امباپه را جذب کند و به نظر می رسد خود این بازیکن نیز علاقمند به رخ دادن این انتقال طی چند روز آتی است.

شبکه RMC دیروز در گزارشی مدعی شد که این بازیکن پیشنهاد جدید تمدید برای پنج فصل به اضافه یک فصل اختیاری را رد کرده و می خواهد به رئال مادرید بپیوندد. به این ترتیب پاری سن ژرمن نیز حالا به فروش امباپه فکر می کند و با توجه به رد آخرین پیشنهاد تمدید، دیگر جدایی این بازیکن از نظر ناصر الخلیفی نیز غیرممکن نیست.

دست رد PSG به سینه رئال درمورد ستاره فرانسوی

پیشنهاد جدید PSG که شامل افزایش قابل توجه حقوق برای این امباپه می است، توسط لئوناردو به این بازیکن منتقل شده، اما این بسته نیز مانند پیشنهادات قبلی رد شده است. احتمال جدایی کیلیان امباپه به قدری زیاد شده که پی اس جی در حال بررسی گزینه های جایگزین برای خروج احتمالی این بازیکن و تلاش برای امضای قرارداد با ریچارلیسون برزیلی، مهاجم قدبلند اورتون، البته با توصیه مستقیم نیمار است.

دست رد PSG به سینه رئال درمورد ستاره فرانسوی

البته RMC در نهایت مدعی شده بود مدیران باشگاه پاری سن ژرمن هنوز پیشنهادی از مادرید دریافت نکرده اند ولی این پیشنهاد سرانجام ساعتی پیش ارائه شد.

حتما بخوانید:  ویدئوی تازه‌ای از تبلیغ حجاب، سوژه کاربران شد

دست رد PSG به سینه رئال درمورد ستاره فرانسوی

ابتدا گل اسپانیا بود که این خبر را اعلام کرد و سپس مارکا و آاس نیز آن را تایید کردند. رسانه های مادریدی نزدیک به رئال تایید کردند که باشگاه رئال مادرید پیشنهادی ۱۶۰ میلیون یورویی را برای امباپه ارائه داده و از سران پی اس جی درخواست کرده تا با خود بازیکن مستقیما وارد مذاکره شوند.

در باشگاه رئال مادرید معتقدند که این پیشنهاد برای بازیکنی که تابستان آینده قراردادش به اتمام خواهد رسید و از ژانویه می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود، کاملا منطقی است.

دست رد PSG به سینه رئال درمورد ستاره فرانسوی

بلافاصله پس از انتشار این خبر، چند رسانه فرانسوی ادعا کردند که سران پی اس جی به آن پاسخ منفی داده اند. جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار معروف اسکای اسپورتس نیز این ادعا را تایید کرد ولی لوپاریزین نشریه نزدیک به باشگاه پی اس جی دقایقی پیش نوشت که پیشنهاد ۱۶۰ میلیونی رئال رد نشده بلکه مسئولان پی اس جی در حال بررسی آن هستند.

دست رد PSG به سینه رئال درمورد ستاره فرانسوی

بدون شک طی ساعات آینده پاسخ رسمی پی اس جی برای رئال ارسال خواهد شد و پیش بینی می شود مذاکرات تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه داشته باشد. امباپه قصد تمدید با پی اس جی را ندارد و می خواهد همین تابستان به رئال منتقل شود و به نظر سران پی اس جی چاره ای جز قبول این موضوع ندارند.

سرانجام پس از ماه ها شایعه، اولین قدم را رئال مادرید برداشت و اکنون باید دید به هدف بزرگ خود خواهد رسید یا خیر.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *