کتک‌زدن دوره‌گرد پسماند توسط ماموران شهرداری کتک‌زدن دوره‌گرد پسماند توسط ماموران شهرداری | آوتاف
خانه / کتک‌زدن دوره‌گرد پسماند توسط ماموران شهرداری

کتک‌زدن دوره‌گرد پسماند توسط ماموران شهرداری

رکنا: فیلمی تحت عنوان ضرب و شتم دوره گرد غیرمجاز جمع آوری پسماند توسط ماموران شهرداری شب گذشته در کانال های خبری منتشر شد. شهرداری نسبت به این خبر واکنش نشان داد.

در این ویدئو ادعا شده بود، عوامل بازیافت شهرداری منطقه۱۷، اقدام به ضرب و شتم دوره گرد غیرمجاز جمع آوری‌ پسماند خشک‌ زباله‌ کرده اند.

ضرب و شتم دوره‎گرد پسماند توسط ماموران شهرداری

واکنش شورای شهر تهران

جعفر شربیانی عضو شورای شهر تهران اظهار کرد: صحت و سقم این ویدیو در دست بررسی مدیریت شهری است. اگر این مبحث و این اتفاق صحت داشته باشد ابتدا از طرف خود از مردم منطقه و مردم شریف تهران عذرخواهی می کنم

شربیانی با تاکید بر اینکه شورای شهر ششم و مدیریت جدید شهر تهران آمده تا نوکری مردم را کند آمده تا خادم مردم باشد افزود: ما آمده ایم که به فکر مشکلات مردم باشیم. اینکه بخواهیم اقدامات ناجوانمردانه و دور از انسانیت انجام بدهیم قطعا این آسیب به اعتماد مردم و مدیریت شهری خواهد زد.

شربیانی با گفتن از اینکه حتی اگر جایی حقی ضایع شده باشد باید احقاق حق از مسیر قانونی صورت گیرد و اینگونه رفتارها مردود است گفت: این نوع عملکردها و رفتارها مورد تایید شورای شهر تهران نیست و اگر این موضوع صحت داشته باشد باید با افراد خاطی با اشد مجازات برخورد شود.هم اکنون در اقدام انسان‌دوستانه و به‌موقع، عوامل شهرداری منطقه ۱۷ به عیادت ایشان رفتند تا ضمن احوال‌پرسی مستقیم از خود فرد ابعاد این اتفاق دقیق‌تر بررسی شود.

واکنش روابط عمومی شهرداری تهران

در همین راستا روابط عمومی شهرداری تهران گفت: موضوع توسط شهرداری منطقه ۱۷ در دست بررسی است. بعد از مشخص شدن علت وقوع این اتفاق با خاطی از سوی مدیریت شهری برخورد صورت خواهد گرفت.

واکنش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷

روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷ در این خصوص به رکنا گفت :ظاهرا اتفاق بین عوامل غیرمجاز پسماند در منطقه است که زیر مجموعه شهرداری نیستند ولی شهرداری در حال بررسی دقیق ماجرا است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *