کلاهبرداری چرب، مدرن و عجیب در ساندویچی‌ها کلاهبرداری چرب، مدرن و عجیب در ساندویچی‌ها | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کلاهبرداری چرب، مدرن و عجیب در ساندویچی‌ها

کلاهبرداری چرب، مدرن و عجیب در ساندویچی‌ها

جامعه۲۴: کلاهبرداری دیگر یک مرد خوش تیپ و سر زبان‌دار لازم ندارد. هر روز شیوه‌ای جدید از کلاهبرداری رو می‌شود که آدم از این روش‌ها انگشت بر دهان می‌ماند. در سال‌های گذشته نهایت کلاهبرداری‌ها در حوزه خودرو، مسکن، ارز و طلا و معاملات دیگر بود، اما امروز کلاهبرداران با روش‌های مختلف و جدیدی دست به کلاهبرداری از مردم می‌زنند، کلاهبرداری‌هایی که به خاطر ارزش کم مبلغ کلاهبرداری، فرد به دنبال شکایت و پیگیری نمی‌رود.

 

کلاهبرداری ساندویچی شگرد جدید با برانگیختن احساسات

در جدیدترین روش کلاهبرداری که در مناطق مختلفی در تهران رخ می‌دهد و اولین بار در معروف‌ترین ساندویچی میدان پالیزی تهران رخ داد، کلاهبرداران با استخدام یک زن و برانگیختن احساساسات مردمی که برای غذا خوردن آمده‌اند، از آن‌ها کلاهبرداری می‌کنند. در این روش زن جوان با نزدیک شدن به مردان از آن‌ها می‌خواهد به دلیل اینکه گرسنه است برای او ساندویچ بخرند. مردان نیز از روی ترحم یا کار خیر این کار را انجام داده و پول یک ساندویچ را پرداخت می‌کنند، اما ساندویچی در کار نیست و شب بخشی از پول حاصل از این کار به آن زن پرداخت و بخشی دیگر را صاحب مغازه برای خود بر می‌دارد.

زن کلاهبردار گاهی در محل آن ساندویچی از سوی برخی مشتریان شناسایی می‌شود و برای اینکه نشان دهد نیازمند است، به ساندویچی‌های اطراف می‌رود و در آنجا ساندویچ واقعی می‌گیرد تا شک افراد را برطرف کند. در همین حال بررسی‌ها نشان می‌دهد کلاهبرداران فقط در یک مغازه معروف روزی یک میلیون تومان از این روش کلاهبرداری می‌کنند و ماهیانه از احساسات مردم حداقل ۳۰ میلیون تومان در ماه کلاهبرداری می‌شود.

حتما بخوانید:  زینب زاکانی در صداوسیما حضور یافت

 به نظر می‌رسد تا پیگیری و برخورد پلیس با این کلاهبرداران بهترین روش این است که افراد خود مراقب این نوع کلاهبرداری باشند و بعد از پرداخت پول حتما ساندویچ را تحویل گرفته و بعد از آن حتما از خوردن ساندویچ مطمئن شوند، در غیر این صورت وجه را از صاحب مغازه پس گیرند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *