کنایه به وزیر بهداشت؛ به سفیر چین زنگ بزن! کنایه به وزیر بهداشت؛ به سفیر چین زنگ بزن! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کنایه به وزیر بهداشت؛ به سفیر چین زنگ بزن!

کنایه به وزیر بهداشت؛ به سفیر چین زنگ بزن!

روزنامه اعتماد در یادداشتی به اظهارات اخیر وزیر بهداشت درباره واردات واکسن واکنش نشان داد و از وی گلایه کرد.

آقای وزیر بهداشت! لطفا به سفیر چین زنگ بزن

در بخشی از این یادداشت آمده:

به نظر می‌رسد وزیر بهداشت دولت سیزدهم را همان جریان سیاسی ذی‌نفوذ در دولت گذشته اداره می‌کند. سیاسی بودن حتی برای وزیر بهداشت، شاید امر نکوهیده‌ای نباشد، اما ورود به این عالم بدون داشتن بصیرت و نابرخورداری از اطلاعات لازم، پوست موز است.

آقای عین‌اللهی زمانی وزیر شد که اوضاع گل و بلبل بود. اگر نمی‌دانند بدانند که هیچ کشوری حاضر نبود در اوج کرونا به ‌صورت انبوه، واکسن در اختیار ایران بگذارد.

وقتی رییس دولت قبل متوجه شد پذیرفتن حرف مخالفان واردات واکسن (همچون آقای عین‌اللهی) جنایت در حق مردم است و نیز وقتی یقین کرد تولید واکسن داخلی سراب است از رییس‌جمهور چین درخواست کمک کرد.

طبیعی است کشوری پهناور با جمعیت یک میلیارد و چندصدمیلیونی، نیاز ما را به خودش ترجیح ندهد و به رییس‌جمهور ایران قول بدهد در اولین فرصت امکان ارسال واکسن را فراهم کند.

یعنی وعده کرد ١٠٠ میلیون واکسن سینوفارم را شهریور به ایران تحویل دهد. دست بر قضا واکسن‌ها وقتی به ایران رسید که آقای دکتر عین‌اللهی سرنگ به دست منتظر تزریق بود.

چنانچه آقای وزیر نیازمند اطلاعات دقیق‌تر هستند دستور بفرمایند منشی‌شان تلفن همتای چینی‌شان یا شماره سفیر چین در تهران را بگیرد و جناب وزیر با آنها صحبت کند تا همه ‌چیز معلوم شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  چرا پوتین به استقبال رئیسی نرفت؟

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *