کنایه واعظی به قالیباف و محسن رضایی کنایه واعظی به قالیباف و محسن رضایی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کنایه واعظی به قالیباف و محسن رضایی

کنایه واعظی به قالیباف و محسن رضایی

ایلنا: رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: برخی از افراد که امروز حرف‌های پوپولیستی و انتخاباتی می‌زنند، طی ۴، ۸ و ۱۲ سال قبل کاندید بوده‌اند و همین حرف‌ها را هم زده‌اند اما مردم پس‌شان زده‌اند؛ چرا که به این حرف‌های بی‌پایه و اساس توجه نمی‌کنند.

کنایه واعظی به قالیباف و محسن رضایی

محمود واعظی، درباره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و دیدگاه برخی از جریان‌ها مبنی بر اینکه حضور حداقلی و بعضاً ۳۰ درصدی مردم را پای صندوق‌های رای مطرح می‌کنند، گفت: افرادی که چنین حرف‌هایی می‌زنند پایگاه اجتماعی ندارند و برایشان هم انتخابات مهم نیست. این اشخاص معنی انتخابات را نمی‌دانند و درک نکرده‌اند که برگزاری انتخابات با مشارکت بالا، به انسجام و وحدت بیشتر در کشور می‌انجامد.

وی تاکید کرد: این‌که عده‌ای راضی هستند ۳۰ درصد از مردم پای صندوق‌های رای بیایند علامت بسیار غلطی است که برخی در داخل می‌خواهند بگویند یک انتخاباتی با یک اقلیتی برگزار شده و نماینده خودشان را انتخاب کرده‌اند، به خارج از کشور هم نشان می‌دهند با ۷۰ درصد مردم هیچ ارتباطی ندارند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره این‌که عده‌ای امروز مطرح می‌کنند اگر مردم رغبتی برای حضور پای صندوق‌های رای ندارند به عملکرد دولت بازمی‌گردد و آنچه که رخ داده تقصیر دولت است و به نوعی توپ را در زمین دولت انداخته‌اند، گفت: بحثی که امروز باب شده و عده‌ای می‌گویند که دولت مقصر است کار اشتباهی است، چرا که ما درگیر یک جنگ اقتصادی هستیم که همه دنیا به آن اعتقاد دارند و مقام معظم رهبری بارها نسبت به این نکته تذکر داده‌اند.

وی با بیان این‌که مطرح کردن چنین مباحثی در واقع تطهیر آمریکا است، اظهار داشت: طی سه سال گذشته با فشاری که آمریکا بر مردم آورده روزهای سختی را پشت سر گذراندیم و کسانی که این امر را نادیده می‌گیرند، کار خطرناکی را شروع کرده‌اند؛ چراکه مردم به خوبی می‌دانند مشکل از کجاست و چه جنگی در کشور وجود دارد.

حتما بخوانید:  اظهارات عجیب امام جمعه اسالم: آقای ترامپ دست از پا خطا کنی، لباس جیغ ایوانکا مشکی خواهد شد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: برخی از افراد که امروز حرف‌های پوپولیستی و انتخاباتی می‌زنند، طی ۴، ۸ و ۱۲ سال قبل کاندید بوده‌اند و همین حرف‌ها را هم زده‌اند اما مردم پس‌شان زده‌اند چرا که به عاقبت این حرف‌های بی‌پایه و اساس توجه نمی‌کنند.

وی تاکید کرد: جالب است برخی از این افراد ‌طوری صحبت می‌کنند که انگار تازه وارد ایران شده‌اند و خبر ندارند که مردم می‌دانند، در ۴۰ سال گذشته همه این‌ها در تمام تصمیم‌گیری‌ها بوده‌اند و مسئولیت‌های مختلفی داشته‌اند و اتفاقا باز هم مردم می‌دانند در زمانی که مسئولیت بر عهده ایشان بوده چگونه عمل کرده‌اند و موفق نبوده‌اند.

واعظی گفت: معتقدم امروز مطرح کردن حرف‌های انتخاباتی که پایه و اساس درستی ندارد، صحیح نیست. باید همه دست به دست هم دهیم تا تحریم‌ها را برداریم و به خارج از کشور این پیام را بدهیم که مردم در کنار هم هستند و نشان دهیم کسانی که فشار حداکثری را بر مردم وارد کرده‌اند، شکست خورده‌اند و تحریم‌شان به جایی نرسیده است. انشاالله با حضور مردم پای صندوق‌های رای گرفتاری‌هایی که برایشان از فشارها و تحریم‌ها به وجود آمده خنثی می‌شود و همه توطئه‌هایی که در منطقه علیه کشور ما صورت گرفته از بین می‌رود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *