گمانه‌زنی‌ها درباره مدیرعامل جدید پرسپولیس گمانه‌زنی‌ها درباره مدیرعامل جدید پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گمانه‌زنی‌ها درباره مدیرعامل جدید پرسپولیس

گمانه‌زنی‌ها درباره مدیرعامل جدید پرسپولیس

خبرورزشی: براساس اعلام بیژن ذوالفقارنسب مشاور وزیر ورزش، مدیرعامل پرسپولیس تا پایان هفته مشخص خواهد شد.

پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس در اراک و نمایش ضعیف این تیم مقابل آلومینیوم، حملات زیادی به مجید صدری شد و حالا شنیده می شود به احتمال ۹۰ درصد، مجید صدری از پرسپولیس رفتنی است.

برهمین اساس افراد مختلفی به عنوان جانشین مجید صدری معرفی شده اند که در زیر به آنها خواهیم پرداخت؛

محمد دادکان؛ پول نمی‌خواهد اما دو گزینه هیئت مدیره دارد!

گمانه‌زنی‌ها درباره مدیر عامل جدید پرسپولیس مثلا

محمد دادکان بازیکن اسبق پرسپولیس و رئیس سابق فدراسیون فوتبال از شانس زیادی برای نشستن روی صندلی مدیریت این باشگاه و جانشینی صدری برخوردار است.

او اعتبار زیادی نزد بازاری ها و تجار پرسپولیسی دارد و پول هم نمی خواهد. شنیدیم محمد دادکان اعلام کرده که قادر است ۲۰۰ میلیارد تومان هم پول بیاورد و یک ریال هم از وزارتخانه یا سایر نهادهای دولتی نمی خواهد.با این حال دکتر دادکان یک شرط دارد که آن را زمان وزارت سلطانی فر هم مطرح کرد که وزارتخانه نپذیرفت. دادکان هنوز هم می گوید که ۲ عضو هیئت مدیره را خودش معرفی کند، ۲ عضو دیگر را وزارت ورزش انتخاب کرده و یک فردی که همه قبولش دارند به عنوان مرضی الطرفین برگزیده شود تا هیئت مدیره ۵ نفره کار را جلو ببرند. باید منتظر ماند و دید وزارت ورزش و حمید سجادی با این شرط موافقت می کنند یا نه؟

حبیب کاشانی؛ پول می آورد اما سجادی خودش باید زنگ بزند!

گمانه‌زنی‌ها درباره مدیر عامل جدید پرسپولیس مثلا

دیگر گزینه جدی جایگزینی مجید صدری برای مدیریت باشگاه پرسپولیس، حبیب کاشانی است. مدیرعامل سابق پرسپولیس که سابقه قهرمانی در لیگ هفتم را همراه این تیم دارد عضو شورای شهر تهران است. بنابراین او نیز برای تأمین منابع مالی مشکلی نداشته و قادر است پول بیاورد اما حبیب کاشانی هم شرط دارد: «باید خود حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان مستقیم زنگ بزند.»

حتما بخوانید:  جذاب‌ترین مرد سال لو رفت

جالب آن که حبیب کاشانی در مصاحبه اخیر خودش عنوان کرد محمد دادکان مدیرلایق تری نسبت به اوست.

علی اکبر طاهری؛ بازنشسته است!

گمانه‌زنی‌ها درباره مدیر عامل جدید پرسپولیس مثلا

حدود ۴ سال پیش علی اکبر طاهری بعد از نزدیک به چهار سال از این سمت کناره‌گیری کرد، در نهایت علیرغم رایزنی برای بازگشت، روی تصمیم خود مصمم ماند تا وزارت ورزش و جوانان تصمیم به جایگزینی او داشته باشد.

طاهری که به دلیل بازنشستگی و طبق قانون عدم بکارگیری بازنشستگان قادر به ادامه حضور در این باشگاه نبود، در نهایت از سمت خود کنار رفت تا بر اساس تصمیم جدید حمیدرضا گرشاسبی به عنوان سرپرست موقت این باشگاه فعالیت خود را آغاز کند.

طاهری در طول دوران حضور خود در این باشگاه، ضمن ایجاد ثبات حضور کادرفنی، توانست یک عنوان قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی در سوپرکاپ، حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا و یک نائب قهرمانی لیگ برتر را کسب کند و این تیم از نظر شرایط مالی نیز به ثبات خوبی دست یافته بود تا به این شکل یکی از موفق ترین مدیران دو دهه اخیر این باشگاه به کار خود خاتمه داد. با این وجود او به دلیل قانون بازنشستگی نمی تواند در پرسپولیس مشغول به کار شود. قانونی که شامل حال دادکان و کاشانی نمی شود.

ابراهیم شکوری؛ شانسی ندارد چون نمی تواند پول بیاورد!

گمانه‌زنی‌ها درباره مدیر عامل جدید پرسپولیس مثلا

ابراهیم شکوری یا رضا درویش (مدیرعامل سابق سایپا) نیز از جمله افرادی هستند که بیشتر اسامی آنها در فضای مجازی به گوش می رسد. این دو اما شانسی برای نشستن روی صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس ندارند چرا که قادر به تأمین منابع مالی لازم نیستند کمااینکه خود ابراهیم شکوری نیز چندی پیش به این موضوع اعتراف کرده بود.

حتما بخوانید:  تصاویری که انتقاد کاربران توئیتری را در پی داشت

توضیح ضروری؛ هواداران پرسپولیس این روزها خواسته به حقی از وزارت ورزش و جوانان دارند و آن هم انتخاب یک مدیرعامل کاربلد با توانایی تأمین منابع مالی است. مدیری که بتواند آرامش را به پرسپولیس برگرداند و وظیفه وزارت ورزش و جوانان و شخص حمید سجادی است این خواسته را برآورده کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *