یک مرد مُرده در مولوی تهران دیده شد! یک مرد مُرده در مولوی تهران دیده شد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / یک مرد مُرده در مولوی تهران دیده شد!

یک مرد مُرده در مولوی تهران دیده شد!

رکنا: رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران از دستگیری متهم حرفه ای که از کسبه خیابان مولوی ۷ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

سرهنگ کارآگاه “حمداله علیزاده” گفت: دوم آذر ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع کلاهبرداری برای رسیدگی تخصصی از شعبه دوازدهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۲ تهران به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد .

وی افزود: محتویات پرونده حکایت از آن داشت، فردی به نام “حسین” پس از اجاره دفتر در خیابان مولوی تحت عنوان مرکز پخش مواد غذایی مقادیر زیادی اقلام خوراکی جمعا به ارزش ۷ میلیارد ریال از تعدادی کسبه در آن خیابان خریداری و با ارائه چک های سرقتی متواری شده است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد حسین در سال ۱۳۹۴ فوت کرده است و فرد کلاهبردار با سوء استفاده از هویت فرد متوفی از کسبه محل خیابان مولوی کلاهبرداری کرده است.

کلاهبردار کسبه مولوی دستگیر شد

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در رصد های اطلاعاتی هویت واقعی متهم به نام ” وحید ” ۴۱ شناسایی شد، گفت: در بررسی سوابق وی به دست آمد او دارای سوابق متعدد کلاهبرداری در شهرستان اراک و بابل است.

علیزاده با بیان اینکه مال باختگان تصویر به دست آمده از وحید را به عنوان متهم پرونده تایید کردند، افزود: مخفیگاه وحید در حوالی بازار شناسایی و با دستور قضائی وی در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه هفتم انتقال یافت.

وی عنوان کرد: وحید پس از انتقال به پایگاه هفتم اظهار داشت: حدود ۳ سال در بازار تهران برای شخص متوفی به عنوان فروشنده کار می کردم. توانسته بودم آشنایی کاملی به نحوه داد و ستد داشته باشم. دفتری را در حوالی خیابان مولوی اجاره و سپس با یک سری دسته چک های سرقتی از شکات کلاهبرداری کردم.

حتما بخوانید:  توصیف شنیدنی ضرغامی درباره آزادی زنان ایرانی!

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و با صدور قرار وثیقه تحویل زندان شد ؛ تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان احتمالی ادامه دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *