حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش! حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش! | آوتاف
خانه / چهره های معروف / حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری

همانطور که می دانید افطاری رئیس جمهور در ماه رمضان سال ۹۷ بسیار خبرساز و حاشیه ساز شده است. جمع کثیری از هنرمندان و بازیگران دعوت افطاری روحانی را رد کرده اند و علت آن را بد بودن وضعیت اقتصادی مردم عنوان کرده اند. اما در این بین تعداد معدودی از افراد این دعوت را قبول کردند که با واکنش منفی بسیاری از هنرمندان و همچنین مردم مواجه شدند، مانند آزاده نامداری. بعد از آنکه آزاده نامداری در پستی در اینستاگرام، دعوت روحانی را با صحبت هایی جالب و البته عجیب قبول کرد، پرستو صالحی به این کار آزاده نامداری واکنش نشان داد و در استوری اینستاگرامش پاسخ های بسیار جالبی به او داده بود. آزاده نامداری هم در یک کامنت به پرستو صالحی صحبت های ناشایستی را گفته بود و بعد از آن نیز برادر پرستو صالحی، واکنش بسیار تندی به او نشان داد. آوتاف در این بخش جرئیات کامل این خبر را منتشر می کند.

پاسخ برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری

خانومی که چادر ظاهرت واعمال باطنت بی شباهت به یکی از شخصیتهای تاریخی نیست که قدشم مثل شما بلند بود وپری صداش میکردن ، خدمت بی هویتتون عرض کنم شکر خدا حال بد خونواده ما در برنامه ماه عسل بر اثر اومدن بادو وافتادن شیشه آبجو از آسمون تو بغلمون نبود ما اومدیم تا از یه معضل اجتماعی که خیلیا درگیرشن حرف زدیم زندگی ماهرچی بوده شرف داشته به شما که ظاهرتون خدائیه باطنتون شیطانی ، سنگ پای قزوین افتضاح شمارو چه تو زندگی مشترک اولتون وچه در مسافرت تفریحیتون بالا آورده بود به خدا لال میشد اینم بگم بخاطر رابطه خانوادگی با شوهر اولتون فکر کنم ما شمارو بهتر بشناسیم ، دخترک نون به نرخ روز خور به قول نقی معمولی شما آبجتو بنوش …….🍻🍺

حتما بخوانید:  عکسهای بازیگران در مراسم ختم ناصر ملک مطیعی خرداد 97

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

ماجرا چه بود؟

پاسخ مثبت آزاده نامداری به دعوت افطاری رئیس جمهور

سلام رفقاي جانم،حقيقتش به نظرم خيلي چيزهارو بايد گفت،چون ماهركدوممون به عنوان يه شهروند مسئوليم،غرض اينكه امروز درصفحه ي برخي دوستان هنرمندم ديدم كه دعوت افطار رئيس جمهور رو رد كرد بودن،بادلايلي مثل مشكلات معيشتي مردم و ياعمل نكردن به وعدهاي رئيس جمهور قبول دارم ما مطالباتي داريم كه به سرانجام نرسيده وهمه ي ما درد مردم رو ميفهميم ماهم ازمردميم ماهم دردميكشيم وميدونيم بااتفاقات جهاني سال بحراني رودرپيش داريم.آيا دراين بحران بايد كنار هم بايستيم تابحران رو طي كنيم يا دائما حرف از يأس ونشدن بزنيم؟به اين فكر كردين بااين كار چه كساني رو درداخل وخارج كشور خوشحال ميكنيم؟آيا ما دنبال ازهم گسيختگي هستيم؟آيا اسم اين كار سطحي نگري نيست؟شما از دردهاي آشكار وپنهان رئيس جمهور بي خبريد؟ازاين همه تلاش براي ماندن دربرجام،آيا حقشونه بااين رفتارهاي سطحي خستگي رو به تنشون بذاريم؟مردم چشمشون به هنرمنداشونه.من كارمند جايي نيستم،ارتباطي هم با دولت محترم ندارم اما به عنوان يه شهروند تاپايان دوره ي دوم آقاي روحاني از رأيم دفاع ميكنم.

واکنس پرستو صالحی بعد از قبول دعوت آزاده نامداری و صحبت های او

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

پاسخ آزاده نامداری به پرستو صالحی

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. ای ول، خوب جوابشو دادی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *