آقاتهرانی: خواب دیدم آقا یک گل رز به من داد آقاتهرانی: خواب دیدم آقا یک گل رز به من داد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آقاتهرانی: خواب دیدم آقا یک گل رز به من داد

آقاتهرانی: خواب دیدم آقا یک گل رز به من داد

خبرگزاری ایلنا: حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی در مراسم سالروز ۹دی که از سوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در مسجد امام صادق(ع) برگزار شد، گفت: فرار از فتنه محال است. برخی بزرگان فتنه و امتحان را یکی می دانند. گاه اگر این دو را دو واژه جدا بدانیم یا یکی بدانیم هردوی آن وجود دارد.

دبیرکل جبهه پایداری گفت: خدا روشن کرده که چه کسی راست و چه کسی دروغ می‌گوید. این را بدانیم که حق یکی است. تکلیف را باید روشن بدانیم.

وی با اشاره به مکتبی از غرب تصریح کرد: مواظب باشیم از ریل خارج نشویم. غربی‌ها خیلی پول می‌دهند و همه را می‌خرند و از هیچ کس دریغ ندارند.

وی افزود: من دروغ نمی‌گویم الا اینکه از دهنم در برود. ما را دعوت کرده بودند امیرکلا که درباره شهدا صحبت کنیم. ظهر رسیدیم و به همسرم گفتم برنامه‌ای است که می‌خواهم مطالعه کنم اما قبلش می‌خوابم و صدایم بزن، خواب دیدم رهبری آمدند و هفت گل رز بزرگ دست آقا بود گفتند می‌دانید چیست گفتم نه گفت گل است که می‌خواهم جایزه به ولایتمدارترین‌ها بدهم و سومینش را به تو می‌دهم و آقا رفتند و من از خواب پریدم.

آقا تهرانی گفت: من رهبری را خیلی آقا می‌دانم کاری هم به کسی ندارم. اگر با آقا بازی کردید با امام عصر بازی کردی. اگر حرف ایشان را تفسیر به رای کردید قرآن را تفسیر به رای کردید. معصوم نیستند اما ولایت فقیه از محکم‌ترین مباحث ماست. ۸۰ ولی داریم که شهادت می‌دهند ایشان بهترین فرد است.

وی افزود: اهل بیت می گوید هرکسی جا پای امیرالمونین می‌گذارد شیعه است و در غیر این صورت نیست.

حتما بخوانید:  تا ساعت ۱۷؛ حدود ۲۰ هزار نفر در استادیوم آزادی

آقاتهرانی گفت: دیده‌اید برخی برنامه را جوری می‌چینند که آقا را در زاویه‌ای بگذارند و بگویند دیدید آقا گفت؟ در فتنه‌ها دیده‌اید که شاید عده‌ای خبری هم نداشته باشند اما ایشان را وسط می‌کشند.

وی وفت: سال ۷۸ التهاب راه می‌اندازند و سال ۸۸ همینطور و نه غزه نه لبنان می‌گویند و سوءظن ایجاد می‌کنند اما به یکباره ۹ دی پیش می‌آید و همه این نکبت‌ها را جمع می‌کند. شما را به ابوالفضل به این‌ها رای ندهید و نگذارید این‌ها جلو بیایند.

آقاتهرانی افزود: مجلس اگر قوی باشد باید رئیس‌جمهور و وزیر را سرخط کند. چندسال ما را برای همین برجام معطل کردند؟

وی گفت: یک سوره در قرآن داریم به نام سوره کهف. فهمیدند در جامعه کفر زندگی می‌کنند و بیرون رفتند و در غار خوابیدند خدا هنوز دارد به رخ من و شما می‌کشد. دو چیز یادتان نرود ایمان و عمل صالح رمز رسیدن به خداست. امروز خدا را شکر دست ما به ولی فقیه بند است. قدر بدانید.

دبیرکل جبهه پایداری گفت: این را برای نمایندگان مجلس می‌گویم دلایل مقام ولایت را بدانید و مطالبات رهبری را اجابت کنید نه مطالبات کدخدا را. به مجلس بروید که مطالبات آقا تحقق یابد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *