احتمال لغو طرح «سوال از روحانی» قوت گرفت احتمال لغو طرح «سوال از روحانی» قوت گرفت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / احتمال لغو طرح «سوال از روحانی» قوت گرفت

احتمال لغو طرح «سوال از روحانی» قوت گرفت

خبرگزاری ایرنا: نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبری در ارتباط با نقش و وظایف دولت در حل مشکلات کشور گفت: انصراف نمایندگان از پیگیری طرح سئوال از رئیس جمهوری در شرایط کنونی دور از انتظار نیست.

قاسم احمدی لاشکی افزود: با توجه به سخنان اخیر رهبری در حمایت از دولت ، احتمال پس گرفتن طرح سئوال از رئیس جمهوری با انصراف نمایندگان درخواست کننده وجود دارد.

احتمال لغو طرح «سوال از روحانی» قوت گرفت

وی با اشاره به این که خودش در گذشته یکی از امضا کنندگان طرح سئوال از رئیس جمهوری در مورد موسسات مالی بود، گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور باید طرح سئوال از رئیس جمهوری به زمان مناسب دیگر موکول می شد.

نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : با توجه به سخنان اخیر رهبری باید به صورت تخصصی تر در جهت رفع مشکلات امروز کشور که بیشتر اقتصادی است گام برداشته شود و نمایندگان در این راستا می توانند طرح سئوال از وزیر امور اقتصادی و دارایی را در دستور کار قرار دهند.

وی افزود : بهتر است مشکلات در حوزه بیکاری و صنعت نیز از وزرای مربوطه خواسته و با اقدامات حساب شده در مسیر بر طرف کردن مشکلات کشور به رئیس جمهور کمک شود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبری که فرمودند کسانی که می گویند دولت باید برکنار شود در نقشه دشمن نقش آفرین هستند و دولت باید سرکار بماند و با قدرت، وظایف خود را در حل مشکلات انجام دهد ، افزود : باید تعامل و همدلی را افزایش داد و در این راستا نباید تندتر و کندتر از رهبری گام برداشت تا دچا آسیب نشویم.

حتما بخوانید:  آقای مجری و کارگردان، با فقر مردم کاسبی نکن

نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : نامه یک ماه پیش با ۱۸۷ امضا و نامه دیگر که اخیرا با امضای ۱۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی برای رئیس جمهوری نوشته شده گواه جدیت مجلس در برخورد با مدیران و مدیریت های ناکارآمد است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *