ارتباط آلودگی هوای تهران و عباس کیارستمی! ارتباط آلودگی هوای تهران و عباس کیارستمی! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ارتباط آلودگی هوای تهران و عباس کیارستمی!

ارتباط آلودگی هوای تهران و عباس کیارستمی!

برترین‌ها: روزگار عجیبی‌ است، نام‌گذاری خیابان طوس به نام عباس کیارستمی صدای برخی فعالان شبکه‌های مجازی و رسانه‌های اصولگرا درآورده. نکته اینجاست که این رسانه‌ها ظاهرا فراموش کرده‌اند که آلودگی هوا از سال ۸۸، یعنی از دوران ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد شروع شده و در سال‌هایی مثل سال ۹۰ که نه روحانی رئیس‌جمهور بود و نه این شورا بر سر کار بود، آلودگی هوا شدیدترین وضعیت یک دهه اخیر را داشت. به نظر می‌رسد کمی پای ارتباط‌دهی میان گودرز و شقایق در میان باشد.

عصبانیت اصولگرایان از نام کارگردان مرحوم

عصبانیت اصولگرایان از نام کارگردان مرحوم

روزنامه جوان با تیتر «شهر در خطر تخلیه، شورا سرگرم تسمیه!» به انتقاد از اقدام شورای شهر پرداخت و نوشت: 

* در چنین شورای بی‌فکری تخته شود، مفیدتر است. لااقل هزینه کم‌تری بر بیت‌المال تحمیل می‌شود، چون دیگر لازم نیست یک‌شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ۲۱ راننده با پژو پارس به در خانه‌های ۲۱ عضو شورای شهر بروند، بنزین ۳ هزار تومانی بسوزانند و هوا را آلوده‌تر کنند تا این عده در جلسه شورای شهر حضور به هم رسانیده، نزول اجلال کنند و تصمیم بگیرند که نام خیابان طوس را به کیارستمی تغییر دهند و یک خیابان را هم به نام بهمن کشاورز بزنند!

 آن هم درست در روزی که شهر تهران از شدت آلودگی، به قول شهردارش در آستانه تخلیه‌شدن است، اما گویا داستان همیشگی مدیریت اصلاح‌طلبانه بر شهر است. قبل از این هم تغییر نام‌هایی داشته‌ایم: نفت به مصدق، نیایش به هاشمی رفسنجانی احتمالاً کل کارنامه درخشان این دوره مدیریت شهری را یا لااقل بخش مهمش را بتوان در همین اسم و فامیل بازی‌های مسخره خلاصه کرد.

عصبانیت اصولگرایان از نام کارگردان مرحوم

روزنامه وطن امروز هم در همین رابطه می نویسد: 

حتما بخوانید:  تعقیب قضایی متهم چهارم حادثه ایرانشهر

* شورای‌شهر تهران دیروز به جای چاره‌اندیشی درباره آلودگی‌هوا تصویب کرد نام خیابان طوس به عباس‌کیارستمی تغییر یابد.

 باز هم با کمک باران و البته فعلاً تهران به‌خاطر آلودگی تخلیه نشد، اما اسم و فامیل بازی شورای شهری‌ها در بحرانی‌ترین روز‌های پایتخت روی مخ همه است. اصلاً این شورای شهری‌ها هیچ‌کاری نکنند بهتر است و خیال همه هم راحت‌تر و تکلیف همه هم معلوم! اما اینکه در سخت‌ترین روز‌های پایتخت، در اوج بی‌تدبیری با اقداماتی لج درآور، جلسه علنی بگذارند و ۲۱ نفر دور هم بنشینند و پس از کلی همفکری تصمیم بگیرند که نام خیابان‌ها را عوض کنند، نوبر است دیگر.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *