اظهارات بغض‌آلود مهدی تارتار در فوتبال برتر اظهارات بغض‌آلود مهدی تارتار در فوتبال برتر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اظهارات بغض‌آلود مهدی تارتار در فوتبال برتر

اظهارات بغض‌آلود مهدی تارتار در فوتبال برتر

ایرنا: سرمربی تیم فوتبال پیکان با حالتی بغض‌آلود و اندوهگین گفت: دلم پر درد است زیرا ناعادلانه ترین حکم تاریخ فوتبال ایران را دیدم.

مهدی تارتار که مهمان تلفنی برنامه فوتبال برتر بود در واکنش به رای کمیته انظباطی در خصوص دیدار جنجالی سایپا و پیکان اظهار داشت: در حال حاضر کناره گیری خود را اعلام کردم اما الان دلم نیامد صحبت نکنم. همه بازیکنان و اعضا اهداف بزرگی دارند. این رای ناعادلانه ترین رای تاریخ فوتبال کشورمان است. تا کنون همچین رای ضالمانه ای را ندیده بودم. نه به خاطر خودم بلکه برای تیمم آمدم صحبت کنم. همین فراز کمالوند دارد می زند زیر حرفش. ما سایپا را در زمین بردیم و این رای ناعادلانه است.

اظهارات بغض‌آلود مهدی تارتار در فوتبال برتر

وی ادامه داد: چه اتفاقی در فدراسیون فوتبال افتاده است. من نمی توانم این رای را قبول داشته باشم. اینجوری فدراسیون فوتبال دوام نمی آورد. قول داده بودم صحبت نکنم اما نمی توانم. مگر می توانید حق ۵۰ جوان را بخورید. ما زحمت کشیدیم تا به رده هفتم جدول رسیدیم اما شما ما را پایین انداختید.

تارتار افزود: من ول کن ماجرا نیستم و اگر تا پایان عمر هم محروم شوم، دنبال این کار خواهم رفت. دلم پر درد است و این ظالمانه ترین حکمی بود که دیدم. حتی اگر مادام العمر محروم شوم، ادامه می دهم. بازیکن تعویضی من خطای فردی بوده است و سرپرست ما کم تجربگی کرده اما محرومیت باید فردی باشد نه برای یک تیم.

او در پایان  گفت: آقای شهاب الدین عزیزی خادم در شروع کار هستی. دقت کن و خشت اول را صاف بگذار. تیم های پیکان و ذوب آهن با زحمات خودشان در جدول بالای سایپا بودند اما با این ظلم به پایین رفتیم.  من را محروم کنید اما حق جوانان ما را بدهید. 

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *