افزایش غلظت آلاینده‌ها در تهران و ۴ کلان‌شهر افزایش غلظت آلاینده‌ها در تهران و ۴ کلان‌شهر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / افزایش غلظت آلاینده‌ها در تهران و ۴ کلان‌شهر

افزایش غلظت آلاینده‌ها در تهران و ۴ کلان‌شهر

پایگاه اطلاع رسانی سازمان هواشناسی کشور: دسازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از افزایش کاهش کیفیت تا حد هشدار برای گروه‌های حساس از جمعه ۸ آذر تا روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه خبر داد.

در اطلاعیه آلودگی شماره ۴ این سازمان آمده؛ از روز جمعه ۸ آذرماه شاهد پایداری هوا خواهیم بود که موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت خواهدشد.

بر اساس این اطلاعیه شهرهای تهران، کرج، اراک، اصفهان، و مشهد کاهش کیفیت هوا تا حد هشدار برای گروه های حساس را خواهند داشت.

این سازمان به شهروندان توصیه کرد از تردد غیر ضروری در سطح شهر بویژه برای کودکان، افراد مسن و بیماران تنفسی و قلبی خودداری کنند.

تکذیب اطلاعیه ۲۲۹ از سوی هواشناسی

سازمان هواشناسی همچنین در پیامی، انتشار اطلاعیه‌ای با عنوان “اطلاعیه ۲۲۹” که به نقل از این سازمان در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است را تکذیب کرد.

بنابر این سازمان هواشناسی با انتشار متنی بیان کرده؛ این سازمان به اطلاع هموطنان گرامی می رساند اطلاعیه ۲۲۹ توسط سازمان هواشناسی کشور صادر نشده است، هرگونه تغییرات جوی تنها از طریق تارنمای سازمان هواشناسی کشور به آدرس IRIMO.IR و کانالهای رسمی سازمان هواشناسی در پیام رسان های گپ، ایتا و سروش به آدرس IRIMO_NEWS@ و پیامک های ارسالی از شماره های معتبر سازمان هواشناسی کشور، رسانه ملی و خبرگزاری های معتبر اعلام خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  حبس برای لیس زدن و... در بقاع متبرکه

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *