اقدام همه‌جانبه علیه یک دستفروش در شهرری! اقدام همه‌جانبه علیه یک دستفروش در شهرری! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اقدام همه‌جانبه علیه یک دستفروش در شهرری!

اقدام همه‌جانبه علیه یک دستفروش در شهرری!

خبرگزاری فارس: روز گذشته فیلمی از برخورد نامناسب افرادی با یکی از میوه فروشان وانتی در شهرری، در فضای مجازی منتشر شد که در این فیلم به نظر می‌رسد، افرادی با حمله به فرد دستفروش، وی را مورد ضرب و شتم قرار داده و از گاز اشک آور استفاده کرده‌اند.

اقدام عجیب علیه یک دستفروش در شهرری

در این فیلم که به نظر می‌رسد، مرد دستفروش بیهوش بر روی زمین می‌افتد، عده‌ای از حاضران ادعا می‌کنند، ماموران شهرداری چنین برخورد نامناسبی با میوه فروش داشته‌اند و عده ای نیز ماموران نیروی انتظامی را مسبب این حادثه می‌دانند.

در همین راستا و برای پیگیری صحت و سقم این خبر، موضوع را از مسؤولان مربوطه پیگیری کردیم.

شهرداری: نیروهای شهرداری در محل حادثه نبودند

رنجبر مدیر خدمات شهری شهرداری منطقه ۲۰ تهران اظهار کرد: برخوردکنندگان با این دستفروش، ماموران شهرداری نبوده‌اند و در زمان حادثه هیچ نیرو و خودرویی از شهرداری در محل حادثه حضور نداشته است.

نیروی انتظامی: هیچ نیروی انتظامی در محل حادثه حضور نداشت

بداغی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی شهرستان ری نیز  گفت: در درگیری به وجود آمده هیچ ماموری از نیروی انتظامی در محل حادثه حضور نداشته است. باتوجه به اینکه لباس نیروی انتظامی مشخص است، اگر در محل بودند به راحتی شناخته می‌شدند.

دادستان: در حال تحقیق برای شناسایی ضارب هستیم

غلامرضا نوفرستی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری با اشاره به اینکه پرونده این موضوع در شعبه تشکیل شده است، بیان کرد: در حال حاضر دستور قضایی برای شناسایی عامل استفاده کننده از افشانه اشک آور توسط قاضی پرونده صادر شده است.

وی ادامه داد: قاضی پرونده، مأموری از کلانتری محل را به منظور پرس و جو و تحقیقات از افراد محل مورد نظر اعزام کرده تا در خصوص چگونگی درگیری و برخوردکنندگان با این شهروند اطلاعات لازم را کسب کند.

حتما بخوانید:  سپاهِ کی‌روشی‌ها علیه حضور برانکو به خط شد

دادستان ری درخصوص وضعیت جسمانی فرد حادثه دیده تصریح کرد: بر اساس اطلاعات موجود این شهروند دچار حساسیت تنفسی بوده که پس از استفاده فرد ضارب از افشانه اشک آور، دچار تنگی نفس شده اما پس از دریافت اکسیژن بهبود یافته و در حال حاضر نیز حال وی مساعد است.

نوفرستی در پایان با بیان اینکه فرد حادثه دیده برای بررسی معاینات بیشتر به پزشکی قانونی معرفی شده است، خاطرنشان کرد: تحقیقات در این پرونده کامل نشده و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی موضوع از طریق رسانه ها به مردم اعلام خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *