امام‌جمعه کرج: تا ۱۴۲۵ اسرائیل نخواهد ماند امام‌جمعه کرج: تا ۱۴۲۵ اسرائیل نخواهد ماند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / امام‌جمعه کرج: تا ۱۴۲۵ اسرائیل نخواهد ماند

امام‌جمعه کرج: تا ۱۴۲۵ اسرائیل نخواهد ماند

خبرگزاری تسنیم: امام جمعه کرج با بیان اینکه آمریکا در سال گذشته به بدترین شکل ممکن شکست خورد، گفت: قرن جدید به ربع نرسیده اسراییل هم وجود نخواهد داشت.

آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در خطبه دوم نمازجمعه این هفته کرج با تبریک سال نو و تبریک فرارسیدن نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی(عج)، اظهار داشت : شناخت صحیح حضرت مهدی یکی از موضوعات مهمی است که باید در این برهه حساس از انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: مرگ بدون شناخت امام زمان(عج) مرگی جاهلانه است و امروز باید عمر شیعیان با معرفت به امام زمان(عج) سپری شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه در بیانیه گام دوم، رهبری معظم انقلاب از تقابل اسلام و استکبار نام می برند، بیان کرد: انقلاب هم بسیار زود با تمام مستضعفان عالم ارتباط برقرار کرد که تشکیل هسته‌های مقاومت یکی از این ثمرات است که هر روز قویتر می‌شوند.

امام‌جمعه کرج: تا ۱۴۲۵ اسرائیل نخواهد ماند

خطیب نماز جمعه این هفته کرج با بیان اینکه مبارزه یمن مظلوم یکی از جنبه‌های مقاومت مستضعفان بر مستکبران است، تصریح کرد: استیصال مستکبران در مقابل مستضعفان در یمن دیده می‌شود.

امام جمعه کرج با بیان اینکه ایجاد تمدن نوین اسلامی بزرگترین گام انقلاب است، ادامه داد : این مسیر باید با همت و عمل جوانان انقلابی طی شود و گروه اول زمینه سازان ظهور همین جوانان کشور هستند.

وی با بیان اینکه ظهور یک حادثه نیست که یک مرتبه واقع شود بلکه دارای فرآیند و زمینه سازی است، گفت: لازمه ظهور زمینه سازی و مقدمه سازی تمدن نوین است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه غرب تلاش می کند که لیبرال دموکراسی را به عنوان بهترین شیوه اداره جهان مطرح کند، متذکر شد: حامیان و مروجان این تفکر اگر خوب گوش کنند صدای شکست استخوان‌های خود را مانند شوروی می‌شوند.

حتما بخوانید:  دختر بانمک الهام فرهمند در اردوی تیم ملی

امام جمعه کرج با اشاره به روز جمهوری اسلامی، اظهار داشت: این روز، روزی پربرکت و تحقق وعده الهی است و این روز عیدی است که شادی را در دل محرومان عالم زنده کرد.

وی با اشاره استکبار در این زمینه بیکار نمی نشیند و برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی تلاش می کند ، گفت: استکبار تلاش می کند با نفوذ در مراکز تصمیم سازی انقلاب را دچار انحراف کنند و حفظ و تداوم نظام اسلامی فریضه ای واجب است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز باید به داشته‌های خودمان در مقابل دشمن اعتماد کنیم ، تصریح کرد: باید از تجمل و اشرافیگری پرهیز کرد و به حول و قوه الهی با سر کار آمدن دولت جوان حزب الهی این وعده محقق می‌شود.

خطیب نمازجمعه کرج با بیان اشاره به فرمایشات رهبری در ایام عید گفت: شعار امسال باید از روی تابلوها و سربرگها و زبانها خارج و عملیاتی شود و در مقام عمل اجرا شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه همه باید فعالیت کرده و تلاش کنند که حمایت و پشتیبانی از تولید رقم بخورد ، گفت: مسئولان استان توجه کنند که در مسیر پشتیبانی و مانع زدایی برش استانی تهیه کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با بیان اینکه عده ای در مورد برجام مسیری را طی کنند که معظم به فرمایشی دیگری دارند، تصریح کرد: ایشان در مورد برجام فرمایشات را انجام دادند و دیگر در این زمینه مورد دیگری نباید مطرح نشود.

حسینی‌همدانی با بیان اینکه آمریکا در سال گذشته به بدترین شکل ممکن شکست خورد ادامه داد: قرن جدید به ربع نرسیده اسراییل هم وجود نخواهد داشت.

حتما بخوانید:  تاج‌زاده: اگر روحانی اختیار کافی ندارد، استعفا بدهد

خطیب نماز جمعه این هفته کرج با بیان اینکه پشتیبانی و مانع زدایی توسط ائمه مساجد مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: در انتخابات شورای شهر مردم دنبال افراد کاردان، مومن، متعهد و دارای انگیزه خدمت بگردند و به عملکرد گذشته شورا توجه کرده و سیاسی به موضوع نگاه نکنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه برخی برای انتخاب شدن شعار ضد فساد می‌دهند ولی وقتی که بر مسند مقام می نشینند برعکس عمل می‌کنند، گفت: برخی از این افراد که داعیه مبارزه با فساد دارند خود بیشتر از دیگران فساد می کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *