اپل‌واچ ابتلای یک زن به تیروئید را تشخیص داد! اپل‌واچ ابتلای یک زن به تیروئید را تشخیص داد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اپل‌واچ ابتلای یک زن به تیروئید را تشخیص داد!

اپل‌واچ ابتلای یک زن به تیروئید را تشخیص داد!

فرارو: این روز‌ها اپل واچ به دلیل ویژگی‌های سلامتی خود بسیار شناخته شده است. به ویژه در مواردی که این ساعت هوشمند به حفظ سلامت افراد کمک کرده و یا جان آن ها را نجات داده است. طبق گزارشاتی که اخیرا منتشر شده اپل واچ به تازگی توانسته تغییرات سلامتی یک کاربر تیک تاک را شناسایی کند. این کاربر مردم را تشویق می‌کند که حتما اعلان‌های سلامت را در اپل واچ خود کنند.

این دانشجوی پرستاری مستقر در سیدنی ویدئویی تهیه کرده که در آن اتفاقات رخ داده را توضیح می‌دهد. او می‌گوید که اپل واچ کاهش سلامتی او را شناسایی و ثبت کرده است. اما متأسفانه، بدلیل روشن نکردن اعلان ها هیچ هشداری دریافت نکرده است و چند ماه بعد بدلیل بدتر شدن علائم به سراغ اپل واچ خود رفته است.

اپل‌واچ ابتلای یک زن به تیروئید را تشخیص داد!

او می‌گوید اگر اعلان‌های اپل واچ را برای تغییرات سلامتی روشن می‌کرد، زودتر می‌توانست متوجه بیماری خود شود. به نظر می‌رسد که این ساعت هوشمند، علائم بیماری این شخص مانند تغییرات ضربان قلب و سایر عملکردهای بدن او را تشخیص داده است که با تشخیص بعدی بیماری تیروئید او مرتبط است. او همچنین بیان می‌کند که اپل واچ در ماه اکتبر کاهش مصرف اکسیژن بدن او را نیز شناسایی کرده بود و این کاهش اکسیژن با علائم دیگری مانند خستگی، تحریک‌پذیری، حساسیت به گرما، افزایش وزن و خشکی پوست او مرتبط است.

او می‌گوید که اپل واچ تا بحال چندین بار به او کمک کرده تا پیش از شدید شدن علائم، متوجه چیزی شود که در حال وقوع است. او همچنین تاکید می‌کند که اپل واچ یک وسیله جانبی پزشکی نیست، اما در موقعیت‌های این چنینی می‌تواند مفید باشد و می گوید به‌جای اینکه منتظر بدتر شدن علائم باشم، می‌توانستم در اکتبر پیش دکتر بروم. مطمئناً ساعت چیزی نیست که شما باید به عنوان توصیه پزشکی از آن پیروی کنید، اما حدس می‌زنم می‌تواند به عنوان ابزاری برای ترغیب شما به بررسی بیشتر موارد مفید باشد.

حتما بخوانید:  تبادل جاسوس اسرائیلی با سه تاجر ایرانی

اپل‌واچ ابتلای یک زن به تیروئید را تشخیص داد!ماه گذشته نیز این ابزار پوشیدنی جان یک زن تگزاسی را پس از سقوط سخت در هتل نجات داد. او در اتاق هتلش لیز خورد و سپس به کمد هتل برخورد کرد و بیهوش شد. خوشبختانه، او تشخیص سقوط را روی اپل واچ خود نصب کرد و این ابزار پوشیدنی پس از تشخیص سقوط با خدمات اورژانس تماس گرفت. اپل واچ داستان‌های مشابه زیادی دارد و در بسیاری از مواقع توانسته در تشخیص بیماری و یا نجات دادن جان انسان‌ها موئر واقع شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *