اکرمی: بیایید یک ماه، کالای غیرضروری نخریم اکرمی: بیایید یک ماه، کالای غیرضروری نخریم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اکرمی: بیایید یک ماه، کالای غیرضروری نخریم

اکرمی: بیایید یک ماه، کالای غیرضروری نخریم

اعتماد آنلاین: سیدرضا اکرمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره مشکلات اقتصادی، اعتراضات اخیر بازاری‌های تهران و طرح تندروها برای عدم کفایت رئیس‌جمهور گفت: در کشور مشکل وجود دارد اما مشکلات در همه جای دنیا هست و اختصاص به ایران، آمریکا و اروپا ندارد، همه کشورها از جمله در ایران مشکل دارند و همه هم در صدد هستند تا مشکلات را برطرف کنند.

او با اشاره به مشکلاتی که در چهل سال گذشته در کشور وجود داشته است، گفت: مسئله و مشکلات در کشور انقلابی ایران چیز تازه‌ای نیست، اولین دوره ریاست‌جمهوری را ببینید یا دور دوم شهید رجایی را و …، ما روزی را بدون مشکل و معضل نداشته‌ایم اما این مشکلات را از سر خود باز کردیم و به چهلمین سال انقلاب رسیدم.

اکرمی با تاکید بر لزوم تقویت تحزب در کشور برای کمک به حل مشکلات کشور عنوان کرد: چون در کشور تحزب و تشکل نداریم تا در احزاب مشکلات را باز و شفاف و راه‌حل درست ارائه کنیم، بر همین اساس بعضی از مشکلات موضوع اصلی می‌شود.

او با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که از ابتدای سال ۹۷ به وجود آمده است، گفت: در سه ماه گذشته نگاه کنید، واقعا در کشور بحرانی پیش نیامده نه قحطی شده، نه جنگی پیش آمده و …. اما بیخود می‌بینیم که خودرو مسئله پیدا می‌کند و بازار، ارز، سکه ملتهب می‌شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر بی‌تاثیر بودن خروج رئیس‌جمهور آمریکا از برجام گفت: حالا ترامپ از برجام خارج شده است، خب خارج شده باشد مگر قبلا که حضور داشت چه فرقی به حال ما داشت که الان ندارد.

حتما بخوانید:  کنایه صریح مهاجری به حقوق نمایندگان مجلس

اکرمی با تاکید مجدد بر لزوم وجود احزاب قوی در کشور گفت: تحزب که نداشته باشیم موجب می‌شود که مسائل برای مردم شفاف و روشن بازگو و راه‌حل ارائه نشود.

او با توجه به وضعیت بازار و اقتصاد کشور، تاکید کرد: اتفاقاتی که در عرصه اقتصادی به ‌وجود آمده نشان می‌دهد که آشفتگی در درون خود ما وجود دارد، خودمان تصمیم می‌گیریم و خودمان هم به اشتباه عمل می‌کنیم و کسی هم نیست که به آن درست عمل ‌کند و کسانی را که اشتباه عمل می‌کند تنبیه کنند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به مشکلاتی که دولت با آنها دست و پنجه نرم می‌کند و طرح موضوع کناره‌گیری دولت، بیان کرد: بحث دولت هم از مسائلی است که از قبل وجود داشته است. دولتی که سال قبل روی کار آمده است به چه مناسبت بگوییم که امسال باید از کار کنار رود.

او در ادامه تاکید کرد: مشکل وجود دارد، باید خودمان تلاش کنیم برطرف شود. مشکل از بازار است، بیایید یک ماه هرچه غیرضروری است را نخریم، مشکل از ماست و خودمان باید مشکلات را حل کرد.

اکرمی با بیان اینکه دنیا دنیای ارتباطات است و صحبت‌ها چه از طرف یک امام جمعه مطرح شود و چه از طرف یک نویسنده روزنامه تاثیر خواهد داشت، گفت: دنیا دنیای ارتباطات است و مثبت و منفی اثر دارد اما ما باید برای مردم همه چیز را آنقدر روشن کنیم که القائات غلط اثر نداشته باشد. زمانی که ببینند امور به صورت طبیعی انجام می‌شود بنابراین هر حرفی را نمی‌پذیرند.

حتما بخوانید:  چشمی در آستانه عقد قرارداد با الاهلی قطر

این فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر این موضوع که باید قضایای و مسائل مملکت را برای مردم روشن کنیم، افزود: مردم باید ببینند که قوه قضاییه به امور خلاف بدون هیچ ملاحظه‌ای رسیدگی می‌کند، باید ببینند نیروی انتظامی به وظیفه خود بدون ملاحظه عمل می‌کند.

اکرمی با اشاره به این موضوع که طرح مسائل و مشکلات به صورت شفاف باید از طرف همه ارکان کشور اجرا شود، گفت: این موضوع به رییس‌جمهور و قوه‌مجریه هم اختصاص ندارد، همه قوا و همه دستگاه‌ها باید قضایا را شفاف به مردم نشان دهند، مردم ما هم تشخیص می‌دهند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *