بازگشتِ ترافیک به محدوده طرح جدید در تهران بازگشتِ ترافیک به محدوده طرح جدید در تهران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بازگشتِ ترافیک به محدوده طرح جدید در تهران

بازگشتِ ترافیک به محدوده طرح جدید در تهران

خبرگزاری ایلنا: سردار محمدرضا مهماندار (رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ)  درباره نقاط حادثه‌خیز در تهران گفت: پلیس نقاط حادثه‌خیز را در شهر تهران شناسایی کرده و به سازمان‌‌های متولی از جمله شهرداری تهران نیز اعلام شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۲۰۰ نقطه حادثه‌خیز در نقاط مختلف شهر تهران شناسایی شده است، گفت: جلسات مستمری در خصوص رفع این نقاط حادثه‌خیز با شهرداری برگزار کرده‌ایم تا این نقاط را اصلاح کند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در خصوص طرح کنترل آلودگی هوا که از ابتدای تیرماه در شهر تهران در حال اجراست، تصریح کرد: ما به طور مستمر نتایج مربوط به طرح کاهش را رصد می‌کنیم و چنانچه مشکلی باشد به شهرداری اعلام می‌کنیم تا در جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام دهند.

به گفته سردار مهماندار چنانچه لازم باشد پلیس در خصوص این طرح اقداماتی را انجام دهد، قطعا انجام خواهد داد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که آیا با اجرای این طرح با کاهش ترافیک مواجه شده‌ایم، تصریح کرد: با اجرای طرح کاهش آلودگی هوا در ابتدا در محدوده پیرامونی با افزایش ترافیک و در محدوده داخل اجرای این طرح با کاهش ترافیک مواجه شدیم، اما آرام آرام به حالت قبل خود و ترافیک در این محدوده باز می‌گردیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  مردم منتظر افزایش حقوق نباشند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *