تا دقیقه ۶۹: ایران ۲ – ویتنام صفر تا دقیقه ۶۹: ایران ۲ - ویتنام صفر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تا دقیقه ۶۹: ایران ۲ – ویتنام صفر

تا دقیقه ۶۹: ایران ۲ – ویتنام صفر

خبرگزاری مهر: دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ویتنام درحالی از ساعت ۱۴:۳۰ امروز شنبه در ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی آغاز شد که ایران در نخستین دیدار خود با پنج گل یمن را شکست داده بود اما ویتنام برابر عراق ۲ به ۳ نتیجه را واگذار کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در دیدار برابر ویتنام با این نفرات به میدان رفت: علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، احسان حاج‌صفی، مرتضی پورعلی‌گنجی، امید ابراهیمی، محمد حسین کنعانی‌زادگان، سامان قدوس، وحید امیری، مهدی طارمی، اشکان دژاگه و سردار آزمون.

تا دقیقه ۱۵: ایران صفر - ویتنام صفر

دقیقه ۲ : ملی پوشان ایران بازی را تهاجمی شروع کردند و سعی در نزدیک شدن به دروازه ویتنام را داشتند. در این دقیقه تیم ملی پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که ارسال اشکان دژاگه را مدافعان حریف برگرداندند.

دقیقه ۵ : ویتنامی ها که خیلی هم حریف دست و پا بسته ای نبودند در ضد حملات تا نزدیکی دروازه ایران حضور پیدا کردند اما نتوانستند خطری را روی دروازه بیرانوند ایجاد کنند.

دقیقه ۷: توپ ربایی و پاس عمقی خوب اشکان دژاگه درون محوطه جریمه فرصت را برای سردار آزمون فراهم کرد که با دروازه بان حریف تک به تک شود اما سردار کمی دیر به توپ رسید و دروازه بان حریف توپ را مهار کرد.

دقیقه ۱۲: تیم ملی ایران که سعی می کرد درون محوطه جریمه ویتنام خطرساز شود حملاتی را روی دروازه حریف پی ریزی کرد اما دفاع پرلایه ویتنام اجازه نداد دروازه این تیم با خطر جدی مواجه شود.

دقیقه ۱۵: بازهم اشکان دژاگه توانست با حرکت خوب خود توپ عمقی را درون محوطه جریمه ارسال کند اما سامان قدوس هم دیر به توپ رسید و دروازه بان حریف توپ را مهار کرد.

حتما بخوانید:  روایت مطهری از زنده‌کنندگان یاد خوارج در سال ۹۸

دقیقه ۱۸: مهدی طارمی به خاطر خطایی که روی بازیکن ویتنام انجام داد از داور کارت زرد گرفت که این کارت بی مورد با اعتراض کی روش همراه شد.

دقیقه ۲۵: سد دفاعی تیم ملی ویتنام همچنان مقابل حملات ایران مقاومت کرد و با وجود خطراتی که شاگردان کی روش امضا کردند اما بازیکنان حریف با چنگ و دندان از دروازه حراست کردند. در این دقیقه شوت محکم سردار آزمون را دروازه بان حریف برگشت داد.

دقیقه ۳۸: وریا غفوری از جناح راست مدافع مستقیم خود را جا گذاشت و توپ در عمقی را برای سامان قدوس ارسال کرد که این بازیکن هم توپ را سانتر کرد که سردار آزمون با حضور به موقع و ضربه سر دروازه حریف را باز کرد تا سد دفاعی ویتنام شکسته شود.

دقیقه ۴۵: ویتنامی ها که بعد از گل تا حدود زیادی از لاک دفاعی خارج شده بودند در ثانیه های پایانی برای رسیدن به گل تلاش کردند اما نتوانستند دروازه بیرانوند را با خطر جدی مواجه کنند تا نیمه اول با برتری یک بر صفر ایران به پایان برسد.

دقیقه ۵۱: ویتنام که در نیمه دوم یک مهاجم با کیفیت را وارد زمین کرده بود در این دقیقه می توانست دروازه ایران را باز کند اما علیرضا بیرانوند با خروجی به موقع اجازه نداد دروازه ایران باز شود و بازی به تساوی کشیده شود.

دقیقه ۵۲: سردار آزمون پشت محوطه جریمه صاحب فرصت شد که ضربه محکم این بازیکن را دروازه بان ویتنام دفع کرد که توپ به طارمی رسید اما این بازی با خودخواهی توپ را با فاصله زیادی به بیرون زد.

حتما بخوانید:  عربستان، کشتی ایرانی را پس نمی‌دهد

دقیقه ۶۰: ویتنامی ها با انجام دومین تعویض به دنبال نزدیک شدن به دروازه ایران بودند و نسبت به نیمه اول بازی هجومی تری را در دستور کار قرار دادند. این تیم در صورت شکست برابر ایران شانس صعود را از دست خواهد داد.

دقیقه ۶۳: کی روش برای بهتر شدن روند بازی در نیمه دوم دو تعویض همزمان انجام داد و مهدی ترابی و احمد نوراللهی را به جای طارمی و امیری وارد زمین کرد.

دقیقه ۶۹: سردار آزمون پشت محوطه جریمه ویتنام صاحب توپ شد و با قدرت بدنی خوبی که در این صحنه به نمایش گذاشت توپ را از مدافع حریف ربود و درون محوطه جریمه با ضربه ای دقیق با پای چپ دروازه ویتنام را برای بار دوم باز کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *