ترافیک سنگین به سمت شهرهای شمالی کشور ترافیک سنگین به سمت شهرهای شمالی کشور | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ترافیک سنگین به سمت شهرهای شمالی کشور

ترافیک سنگین به سمت شهرهای شمالی کشور

خبرگزاری فارس: سیاوش محبی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: آمدوشد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز در محدوده امامزاده هاشم (ع) و نقاط مختلف این محور سنگین و پرحجم در جریان است و خودروها به‌مرور در حال عبور از محور مواصلاتی کشور هستند.

ترافیک سنگین به سمت شهرهای شمالی کشور

وی گفت: عبور و مرور وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیز سنگین و پرحجم در جریان است به دلیل گنجایش بیشتر این محور نسبت به محور هراز، گره ترافیکی در این جاده مشاهده نمی‌شود.

محبی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: تردد وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم و روان گزارش‌شده و مشکلی در خصوص تردد در این محورها وجود ندارد.

فرمانده پلیس‌راه جنوب شرق استان تهران اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن ساعات پایانی شب، پیش‌بینی می‌شود لحظه‌به‌لحظه بر بار ترافیکی محورهای شرق استان افزوده شود اما در حال حاضر شاهد پس‌زدگی خفیف در محور جاجرود قبل از پلیس‌راه هستیم.

وی اذعان کرد: هم‌وطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلوی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز و رعایت مدیریت زمان سفر، سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم‌وطنان ما رقم بزنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  سیاستمدار یونانی، پناهجوی ایرانی را میمون خواند!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *